چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 05:23:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3618

تاریخ انتشار : 02/01/1393 - 20:21

اختصاصی/ هشدار به مسئولین:

اولین تصادف محور سوادکوه در سال جدید رقم خورد

بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی پراید در محور سوادکوه 7 نفر از جمله یک کودک به شدت زخمی شدند.

اولین تصادف محور سوادکوه در سال جدید رقم خورد

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح دیروز اولین تصادف سال 93 در محور سوادکوه رخ داد، در این تصادف که در نزدیکی عبور کار سالار به وقوع پیوست 7 نفر از جمله یک کودک به شدت زخمی شدند.

در این تصادف که در ساعت 11:30 صبح روز یکم فروردین به وقوع پیوست، نشت گازوئیل از مخزن سوخت یک دستگاه اتوبوس مسافربری موجب لغزندگی جاده شد.
این لغزندگی سبب شد تا خودرویی که در عقب اتوبوس در حال عبور بود از مسیر خود منحرف شود و با سرعت بالا با خودرویی که از لاین مخالف در حال آمدن بود برخورد کند که بر اثر این برخورد دو اتومبیل و سرنشینان آن به شدت آسیب دیدند.
خبرهای رسیده حاکی از آن است که حال یکی از مصدومین حادثه به شدت وخیم است.
گفتنی است سوادکوه با داشتن نزدیک 100 کیلومتر جاده بین المللی و به عنوان یکی از دروازه های ورودی مازندران همواره یکی از نقاط پر ترافیک ایران در ایام تعطیلات است.
حجم بالای خودروهای عبوری و عدم تکمیل پروژه چهار بانده شدن محور سوادکوه در موعد مقرر باعث شده آمار تصادفات در این محور خصوصا در نقاط حادثه خیز آن بالا باشد.
تصادف دیروز هشداری به زنگاه به مسئولین بود که خود از همین الآن برای تعطیلات تابستانی آماده کنند و هر طور که شده سعی کنند تا رسیدن تابستان کار 4 بانده کردن این محور را به اتمام رسانند که البته با سرعتی که پیمانکاران در اجرای این پروژه دارند این امربعید به نظر می رسد.
هشدار دیگر این تصادف به مامورین راهنمایی و رانندگی و پلیس راه بود که به هیچ عنوان به خودروهایی که از لحاط ایمنی از سلامت کافی برخوردار نیستند مجوز تردد در محورها را ندهند.


دیدگاه شما در مورد : اولین تصادف محور سوادکوه در سال جدید رقم خورد

اولین تصادف محور سوادکوه در سال جدید رقم خورد

  • پربازدیدترین ها