چهار شنبه 30 خرداد 1397 09:51:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36155

تاریخ انتشار : 09/10/1394 - 21:04

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه خبر داد

فرا‌گیری 239 نفر در حال آموزش نهضت سواد‌آموزی در سوادکوه

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه از فرا‌گیری 239 نفر در کلاس‌های نهضت سواد‌آموزی این شهرستان خبر داد.

فرا‌گیری 239 نفر در حال آموزش نهضت سواد‌آموزی در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، غلامرضا افشون در جلسه هماهنگی برنامه‌های آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش سوادکوه با اشاره به لزوم تلاش فرا‌گیر برای ریشه‌کنی بی‌سوادی در جامعه، گفت: 239 نفر در حال فرا‌گیری آموزش نهضت سواد‌آموزی هستند که 35 نفر در دوره سواد‌آموزی، 34 نفر در دوره تحکیم و 170 نفر در دوره انتقال فعال هستند.

وی با بیان اینکه 15 نفر در دوره سواد‌‌آموزی مشغول تشکیل کلاس هستند، افزود: آموزه‌های دینی و قرآنی و تأکید امام راحل و مقام معظم رهبری بر فراگیری سواد‌آموزی است.

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه به تقدیر از با‌سوادان و مربیان آنها در هفته گذشته با حضور مسئولان ادارات و نهاد‌های شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: نمایشگاه دست‌ساخته‌ها، دستاوردها و غذاهای سنتی سوادآموزان در شهرستان سوادکوه برگزار شد و مورد بازدید فرماندار و مسئولان قرار گرفت.

افشون از کسب رتبه برتر شهرستان سوادکوه در پروژه مهر خبر داد و با بیان ابعاد آن، اظهار کرد: کمیته‌های تبلیغ، ساماندهی، تجهیزات و فضا، رسیدگی به صلاحیت‌ها و انتخابات و کمیته ستاد ثبت‌نام اقدام به ارزیابی شاخص‌ها در موضوعات نحوه جلسات پروژه مهر، ساماندهی مدارس، ثبت‌نام دانش‌آموزان، بازسازی، انتصاب مدیران، نقل و انتقال معلمان کردند و شهرستان سوادکوه در این حوزه مورد تقدیر قرار گرفت.

 


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : فرا‌گیری 239 نفر در حال آموزش نهضت سواد‌آموزی در سوادکوه

فرا‌گیری 239 نفر در حال آموزش نهضت سواد‌آموزی در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها