شنبه 02 تیر 1397 14:52:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3615

تاریخ انتشار : 01/01/1393 - 14:12

اختصاصی/ پیام تبریک علیپور به مناسبت عید نوروز:

مسئولین از حضرت فاطمه زهراء(س) مدد بگیرند

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ اظهار کرد: این سال را که مزین به نام فاطمه زهراء است به مردم شریف استان مازندران خصوصا مردم فهیم و ولایت مدار حوزه انتخابیه خود قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ تبریک عرض می کنم.

مسئولین از حضرت فاطمه زهراء(س) مدد بگیرند

کمال علیپور در گفتگو با سوادکوه آنلاین ضمن تقدیر و تشکر از وب سایت خبری تحلیلی سوادکوه آنلاین اظهار داشت: این سایت در سال گذشته در خبر رسانی هم نمونه بود و هم رعایت انصاف را داشت، به خاطر اطلاع رسانی به موقع، سریع و رعایت انصاف در اخبار منتشره از مجموعه سوادکوه آنلاین تشکر می کنم. انشا الله اقدامات شما سرلوحه دیگر سایت های خبری قرار گیرد.

وی در ادامه سخنانش سال 92 را سالی پر فراز و نشیب بیان کرد و گفت: سال 93 با تمام فراز و نشیب هایش طی شد و به نظر من پیروز این میدان پر فراز و نشیب خود مردم بودند.

علیپور مهم ترین اقدام مردم در سال 92 را عمل به منویات رهبری دانست و ابراز داشت: مردم شریف ایران به تبعیت از رهبری حماسه در انتخابات 24 خرداد و یوم الله 22 بهمن حماسه سیاسی آفریدند و با این اقدام خود چشم طمعی که کشورهای غربی خصوصا آمریکا به نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند را کور کردند.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ خاطر نشان کرد: مردم به منویات مقام معظم رهبری پاسخ دادند و مثل همیشه با آمدن به میدان حضور خودشان را ثابت کردند، به نظر می رسد حالا نوبت مسئولین است که با فعالیت بیشتر در حوزه اقتصاد مقاومتی باید دغدغه های مقام معظم رهبری را در این خصوص برطرف نمایند.

وی با بیان اینکه ان شاء الله در سال 93 بتوانیم سال پر رونقی داشته باشیم، افزود: باید در سال 92 در راستای حماسه اقتصادی بیشتر فعالیت می کردیم و لازمه آن یک کار جدی، مضاعف، پرتلاش و جهادی در بحث اقتصاد مقاومتی است .

علیپور با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهراء (س) بیان کرد: تقارن ایام شهادت فاطمه زهرا(س) با روزهای آغازین سال جدید سبب شد سال 93 به نام حضرت زهراء(س) مزین شود، همه مسئولین از بی بی فاطمه زهراء مدد داشته باشند تا انشاء الله سالی پر بار و پر نشاط و سالی توام با تلاش و کار و همت در رابطه با اقتصاد داشته باشیم.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ اظهار کرد: این سال را که مزین به نام فاطمه زهراء است به مردم شریف استان مازندران خصوصا مردم فهیم و ولایت مدار حوزه انتخابیه خود قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ تبریک عرض می کنم. 

وی ادامه داد: مردم ما، مردمی خوب، ولایت مدار، فهیم و مهمان نواز هستند، ان شائ الله سالی پر بار داشته باشند و مثل گذشته با صبوری خود به مسئولین کمک کنند تا از این مرحله هم عبور کنیم.

علیپور با بیان اینکه امیدوارم در سال 93 با برنامه تر و در عین حال پر تلاش تر و با یک مدیریت جهادی و با همت مضاعف بتوانیم رویکرد خوبی در استان داشته باشیم، اذعان داشت: تلاش ما این است که در سال جدید شاهد ارتقای شاخص های اقتصادی، فرهنگی و بحث واردات و صادرات باشیم و بتوانیم میزان پروژه های عمرانی را در استان بالا ببریم.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ با اشاره به آمار بالای نرخ بیکاری در کشور تصریح کرد: کشور جوان است و نرخ بیکاری بالاست، لازمه کم کردن نرخ بیکاری تلاش مضاعف مدیران اجرائی است.

وی اضافه کرد: لازمۀ اقتصاد مقاومتی چیزی جزء تلاش، تلاش، تلاش نیست و جزء با همت مضاعف نمی توانیم دغدغه ها و نگرانی های مقام معظم رهبری در این خصوص را برطرف کنیم.

علیپور اظهار امیدواری کرد: ان شاء الله مدیران اجرائی استانی و شهرستانی در سال جدید چشم انداز و برنامه داشته باشند و بتوانند در این برنامه مسیر خودشان را طی کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کار مجلس تصویب برنامۀ پنجم توسعه است و مدیران اجرائی نیز باید آن را اجرا کنند اعلام کرد:مجلس هم گام به گام مدیران اجرائی برنامۀ بودجه سال 93 را به موقع تصویب کرد و طبق برنامۀ چشم انداز 5 ساله آن را به موقع به مدیران اجرائی ارائه داد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه اجرا کردن کارهای استانی یک برنامه می خواهد، گفت: امیدوارم در سال 93 در استان شاهد رشد شاخصه های ذکر شده باشیم.دیدگاه شما در مورد : مسئولین از حضرت فاطمه زهراء(س) مدد بگیرند

مسئولین از حضرت فاطمه زهراء(س) مدد بگیرند

  • پربازدیدترین ها