دوشنبه 28 خرداد 1397 18:19:47

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36121

تاریخ انتشار : 09/10/1394 - 14:37

بودجه سنگین برای مسقف کردن ورزشگاه آزادی

تعمیر بزرگترین ورزشگاه ایران و مسقف کردن آن نزدیک به ۲۵۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، فرهاد نیکوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در خصوص آخرین شرایط تعمیرات در این مجموعه بزرگ ورزشی اظهار داشت: کار تعمیر سقف سالن 12 هزار نفری انجام شد و حالا تصمیم داریم این تعمیرات را بر روی سقف استخر آزادی نیز انجام بدهیم. گاز کلر موجود در استخر باعث فرسودگی سقف استخر شده و نزدیک به 20 هزار نقطه برای نفوذ آب وجود دارد که باید تعمیر شود.

وی درباره ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی گفت: توجه جدی رئیس جمهور به شرایط این ورزشگاه نشان دهنده اهمیت کار است و خوشبختانه مسئولان کشور به این مسئله واقف هستند. بر همین اساس یک تیم کارشناسی تشکیل شده و همکاری نزدیکی با وزارت راه و شهرسازی وجود دارد. امیدوارم فعالیت و دستورات لازم، منشأ خیر برای این ورزشگاه بزرگ باشد.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ادامه داد: در سال‌های گذشته رسیدگی به این مجموعه چندان مورد توجه نبود اما حالا امیدواریم با درخواست رسیدگی که رئیس جمهور داشته، کمک‌های بیشتری برای حل مشکلات ورزشگاه صورت بگیرد.

نیکوخصال درباره هزینه‌های تعمیر ورزشگاه آزادی عنوان کرد: رفع مشکل سازه‌ها و سایر موارد نزدیک به 150 میلیارد تومان هزینه دارد. مسقف کردن ورزشگاه نیز نیازمند بودجه 100 میلیارد تومانی است که تأمین این مبالغ مسئله‌ای است که امیدواریم محقق شود.

 


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : بودجه سنگین برای مسقف کردن ورزشگاه آزادی

بودجه سنگین برای مسقف کردن ورزشگاه آزادی

  • پربازدیدترین ها