چهار شنبه 27 دی 1396 12:17:08

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36102

تاریخ انتشار : 09/10/1394 - 09:31

واکنش نتانیاهو به سخنان اخیر نصرالله

بنیامین نتانیاهو دو روز پس از سخنرانی اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان به اظهارات سیدحسن نصرالله مبنی بر انتقام‌گیری از رژیم صهیونیستی به خاطر ترور «سمیر قنطار» واکنش نشان داد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه به سخنان اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان که گفته بود نیروهای مقاومت قطعا انتقام ترور «سمیر قنطار» را خواهند گرفت، واکنش نشان داد.

سیدحسن نصرالله روز یکشنبه در سخنانی به مناسبت مراسم هفت شهادت «سمیر قنطار» با بیان اینکه «پاسخ ترور قنطار بی تردید در راه است»،‌ گفته بود: به منطقه مرزی، از شهرک «ناقوره» تا آخرین موضع اسرائیلی‌ها در بلندی‌های اشغالی جولان بنگرید. سربازان دشمن کجا هستند؟ آیا مانند موش‌های صحرایی مخفی شده در سوراخ‌هایشان، نیستند؟.

دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه اسرائیلی‌ها همان گونه که امروزه نگران هستند، باید در داخل و خارج نگران باشند، اظهار داشت: سر و صداها هیچ فایده نخواهد داشت. اگر کسی در محاسباتش اشتباه کرده، آن طرف اسرائیل است نه ما(جزئیات بیشتر).

به گزارش روزنامه جروزالم پست، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز در اولین واکنش به اظهارات سیدحسن نصرالله گفت که این رژیم به هرگونه حمله‌ای پاسخ خواهد داد.

بنیامین نتانیاهو در این باره تصریح کرد: «دشمنان ما باید بدانند که ما به شدت هرگونه حمله‌ای به خودمان را تلافی خواهیم کرد».

این اظهارات در حالی مطرح شده که چند روز قبل، وزیر جنگ رژیم صهیونستی هم به حزب‌الله لبنان درباره تلافی «ترور قنطار» هشدار داده بود اما نیروهای مقاومت به ویژه  شخص نصرالله بدون توجه به این اظهارات تاکید کرده که انتقام‌جویی در راه است.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : واکنش نتانیاهو به سخنان اخیر نصرالله

واکنش نتانیاهو به سخنان اخیر نصرالله