شنبه 02 تیر 1397 14:56:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36080

تاریخ انتشار : 08/10/1394 - 15:57

گرامیداشت روز بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان ایران

9دی روز حماسه ای ماندگار

حماسه ماندگار و بزرگ 9دی تمام فتنه گران را تا سرحد نابودی پیش برد.

9دی روز حماسه ای ماندگار

به گزارش سوادکوه آنلاین، در روز نهم دی ماه 1388، مشروعيت سياسی نظام اسلامی ايران بار ديگر با حضور خودجوش ده ها ميليونی مردم در تهران و تمامی شهرهای ديگر کشور به جهانيان اعلام گرديد.

 از زمانی که جریان فتنه در روز قدس و ۱۳ آبان سال ۸۸ بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید.

فتنه گران با هتاکی به امام راحل در ۱۶ آذر قلب ملت ایران را به درد آوردند اما وقتی کار به جسارت به خیمه ابا عبدالله(ع) و هتاکی به روز مقدس عاشورا کشید، دیگر صبر ملت لبریز و شد آنچه شد.

 

حماسه 9دی 88 مردم ولایت مدار ایران پس از چند ماه تحرک بی حاصل فتنه آفرینان و حامیان داخلی و خارجی آنان توانست انقلاب اسلامی و نظام مقدس برآمده از آنان را از توطئه های خطرناک پیچیده کانون های استکباری و صهیونیستی، با کور کردن چشم فتنه و انزوای خواص بی بصیرت، سرفصل جدیدی از پیوند مستحکم بین امام و امت را در جامعه اسلامی ایران بگشاید. این روز استثنایی، نه در یک روز تعطیل نه با تبلیغ هیچ رسانه ای و یا دعوت بزرگان شکل گرفت.

 

 همه مردم به عشق ولایت فقیه و رهبری بدون در نظر گرفتن عقاید سیاسی و حزبی در حماسه با شکوه ۹ دی شرکت کرده بودند و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند: "مردم عزيز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنيا را خيره کرد."

 

مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹ دی۸۸ با حضور چشمگیرخود، بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران به ثبت رسید.

 

مردم انقلابی کشورمان با شعارهایی نظیر «اینهمه لشکرآمده، به عشق رهبرآمده»،«مرگ بر ضد ولایت فقیه»،«خامنه ای خمینی دیگر است،ولایتش ولایت حیدر است»،«سبز فقط سبز علی،لعنت به سبز موسوی»،«وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد،ارتش عالم نتواند که جوابم دهد»،این حماسه پرشور را تاریخی کردند.

در این روز همه آمده بودند شش ماهه، سه ساله، جوان، پیر، زن، مرد، ویلچری، شیمیایی و...

خودشان شعار خلق می کردند، که تمام شعارها در حمایت از رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و تقویت نظام مقدس اسلامی و اعلام انزجار از فتنه گران بوده است.این مردم آمده بودند، یوم االه دیگری خلق کنند تا در تارک انقلاب اسلامی چون خورشید بدرخشد. این روز برای بدخواهان به همان اندازه آزار دهنده است که برای دوستان انقلاب اسلامی در داخل و سراسر جهان یک هدیه الهی بوده است. حماسه 9دی88،سران فتنه را در بن بست دوگانه قرار داد زیرا از آن روز به یادماندنی تا به امروز دیگر نتوانسته اند مدعی خط امام و نه مدعی مردم باشند، آنها هر دو مسیر را خراب کرده اند.

 

مدعیان دروغین خط امام با عبور از ولی زمان، از حرکت میلیونی مردم در پیمودن مسیر سخت انقلاب اسلامی باز مانده اند و دیگر نتوانسته اند خودشان را جزو وارثان انقلاب اسلامی بدانند.

 

حماسه 9دی نشان داد که اگر چه فتنه های صدر اسلام در بعضی مواقع منجر به شکست ظاهری دین داران واقعی شد ولی در فتنه های آخرالزمان، این منافقان و فتنه گران خواهند بود که نابود می شوند و از چشم مردم می افتند، همانگونه که در این فتنه 88 دیدیم آن حماسه ای  ماندگار و بزرگ تمام فتنه گران را تا سرحد نابودی پیش برد.

مردم مسلمان و انقلابی ايران نشان دادند که اين جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت تان آسيب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پايبند هستند.

امروز جمهوری اسلامی ایران تنها کشور جهان است که حکومتش شیعی است و هدف از تشکیل شدن آن زمینه سازی برای بازگشت آخرین ذخیره خداست تا بیاید و جهانیان را به سعادت و کمال انسانی برساند.

وظیفه امروزمان ولایت فقیه را محور حرکات سیاسی و فرهنگی خود قرار دهیم و آسیبها و خطراتی که نظام و انقلاب را تهدید میکند بشناسیم تا بتوانیم در مقابل این توطئه ها و آفات بایستیم.

در پایان جا دارد به سخنان مقام معظم رهبري در خصوص وظيفه جوانان در قبال انقلاب اشاره کرد که می فرمايند: «امروز، شما جوانان وظيفه داريد انقلاب را با همه وجود، تا اعماق جانتان نفوذ و رسوخ بدهيد و مفهوم انقلاب و مبانی فكری آن را از بن دندان درك كنيد و برای هنگامی كه اين ملت بدان احتياج دارد و در دو صحنه مبارزه می كند آن را در خود ذخيره كنيد.

صحنه اول، صحنه ای است كه انقلاب را از لحاظ اقتصادی يا نظامی و يا سياسی تهديد می كند كه بايد آن ذخيره را براي دفاع از انقلاب و كشورتان - به هر گونه كه زمان و موقعيت اقتضا می كند - به كار بنديد.

صحنه دوم، صحنه سازندگی است. بهترين سازندگان، سازندگان انقلابيند. بهترين پديدآورندگان دنيای آباد باغ انقلاب، كسانی هستند كه از انقلاب جوشيده اند و انقلاب در جان آنها رسوخ كرده است. شما جوانان بايد برای اين دو صحنه، خودتان را هر لحظه آماده داشته باشيد».

 

نویسنده : حسین قاسمی خانقاهی

دیدگاه شما در مورد : 9دی روز حماسه ای ماندگار

9دی روز حماسه ای ماندگار

  • پربازدیدترین ها