جمعه 31 فروردین 1397 03:51:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36070

تاریخ انتشار : 08/10/1394 - 17:55

شاه سعودی به نماینده جیش الإسلام چه گفت؟

نماینده گروه تروریستی جیش الإسلام در کنفرانس اخیر معارضان که هشتم ماه جاری در ریاض برگزار شد، حامل پیامی از زهران علوش سرکرده معدوم این گروه برای پادشاه عربستان بود.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی العهد لبنان، یکی از اعضای هیئت معارضان سوریه که در اجلاس اخیر معارضان در ریاض حضور یافته بود گفت که در خلال دیدار اعضای هیئت معارضان سوریه با سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در حاشیه این کنفرانس «محمد علوش» نماینده گروه تروریستی جیش الإسلام نزد ملک سلمان رفت و گفت حضرت پادشاه، زهران علوش به شما سلام می رساند و التماس دعا داشت که اگر گزینه شما صلح در سوریه نیست، ما را فراموش نکنید.

این عضو هیئت معارضان سوریه افزود که پادشاه عربستان در جواب این نماینده جیش الإسلام گفت که به برادر زهران سلام ما را برسانید و به او بگویید که صلح به زودی سوریه را فرا می گیرد.

زهران علوش سرکرده جیش‌الاسلام چند روز قبل در یک حمله دقیق هوایی ارتش سوریه در غوطه شرقیه  به هلاکت رسید.

جیش الاسلام از خطرناک‌ترین گروه‌های تروریستی تکفیری مورد حمایت رژیم عربستان در سوریه است، گروهی که در حومه دمشق به ارتکاب جنایت می‌پردازد.

اجلاس معارضان سوری که هشتم ماه جاری میلادی با حضور گروههای تروریستی در ریاض برگزار شد با مخالفت گروههای معارض داخل این کشور روبه‌رو شد.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : شاه سعودی به نماینده جیش الإسلام چه گفت؟

شاه سعودی به نماینده جیش الإسلام چه گفت؟

  • پربازدیدترین ها