جمعه 24 آذر 1396 19:38:37

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36031

تاریخ انتشار : 07/10/1394 - 23:48

شواهد ارتباط سرویس اطلاعاتی بحرین با داعش

"خالد محمد عبد علی المناعی" معروف به ابوهاجر المناعی تبعه 29 ساله بحرینی و عامل ارتباط رژیم آل خلیفه با گروهک تروریستی داعش در شهر رمادی عراق کشته شد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، گروه تروریستی داعش در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر خبر کشته شدن خالد المناعی را تایید کرد.

این خبر به نقل از منابع شبکه العالم حاکیست ، المناعی هنگام ترک منطقه ای در حومه رمادی با خودرو در حمله هوایی بمب افکن های نیروی هوایی عراق به مواضع داعش به همراه دو داعشی دیگر کشته شد.

وزارت کشور عراق اعلام کرد: یکی از داعشی های زندانی در بغداد ارتباط خالد را با دستگاه اطلاعاتی و برخی از مسوولان سیاسی رژیم آل خلیفه تایید کرد.

وزارتخانه مزبور افزود: دلایل و شواهد متقنی در خصوص پرداخت 5 میلیون دلار طی دو سال گذشته توسط یکی از مقام ه ای ارشد رژیم آل خلیفه و یکی از نمایندگان پارلمان بحرین به خالد المناعی وجود دارد.

پیش از این هم برخی گزارش ها در باره وجود حامیان داعش در نهادهای رسمی بحرین منتشر شده است و مسئولان آل خلیفه عکس العملی درباره فعالیت های این حامیان نداشته اند.

همچنین مسئولان آل خلیفه ، افکار طایفه ای را به ارتش بحرین تزریق می کنند و مشاهده برخی از کتاب هایی که دراختیار نیروهای دفاعی بحرین قرار داده شده است، نشان می دهد که این کتاب ها مملو از افکار طایفه ای است.


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : شواهد ارتباط سرویس اطلاعاتی بحرین با داعش

شواهد ارتباط سرویس اطلاعاتی بحرین با داعش