یکشنبه 03 تیر 1397 23:08:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36015

تاریخ انتشار : 07/10/1394 - 20:12

توضیح کرملین درباره مذاکرات مخفیانه با صهیونیست‌ها

سخنگوی کرملین اعلام کرد که نماینده ویژه پوتین در امور سوریه درحال سفر به تمام کشورهایی است که به نوعی درگیر موضوع سوریه هستند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از ایتارتاس، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در پاسخ به سوالی درباره سفر الکساندر لاورنتیوف، نماینده ویژه پوتین در امور خاورمیانه به سرزمینهای اشغالی گفت که لاورنتیوف با استفاده از دیپلماسی سفر به کشورهای مختلف خاورمیانه سفر می‌کند.

معاون مطبوعاتی رئیس‌جمهور روسیه دراین باره گفت: به راستی لاورنتیوف، درگیر مسائل مربوط به حل سیاسی موضوع سوریه است و واقعا درحال اجرای دیپلماسی سفر (سفرهای متعدد) به کشورهای منطقه است، کشورهایی که به شکلی درگیر فرِآیند راه‌حل سیاسی سوریه هستند.

به گفته پسکوف، لاورنتیوف چندین هفته پیش از سفر 23 نوامبر رئیس‌جمهور روسیه به ایران به سمت نماینده ویژه پوتین در موضوع سوریه منصوب شد.

این هفته روزنامه صهیونیستی هاآرتص اعلام کرد الکساندر لاورنتیف، نماینده ویژه روسیه در امور سوریه پنجشنبه گذشته به همراه هیئتی بلندپایه از این کشور مخفیانه به سرزمینهای اشغالی سفر کرده و با مقامات ارشد رژیم صهیونیستی درباره مذاکرات احتمالی به پشتیبانی سازمان ملل با محوریت پایان دادن به جنگ سوریه دیدار و گفتگو کردند.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : توضیح کرملین درباره مذاکرات مخفیانه با صهیونیست‌ها

توضیح کرملین درباره مذاکرات مخفیانه با صهیونیست‌ها

  • پربازدیدترین ها