چهار شنبه 27 دی 1396 04:57:26

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36009

تاریخ انتشار : 07/10/1394 - 18:15

جدیدترین وضعیت میدانی «الرمادی» +نقشه

در حالی که نیروهای مسلح عراقی طی روز گذشته پیشروی‌های زیادی را در مرکز شهر الرمادی داشته‌اند، امروز نیز تلاش دارند در دو محور شرقی و غربی، تروریست‌های داعش را محاصره کنند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، نیروهای ارتش عراق و نیروهای مبارزه با تروریست با کمک نیروهای عشایر اهل سنت منطقه در ادامه پیشروی‌های خود در شهر الرمادی، پس از پاکسازی کامل منطقه راهبردی الحوز، عصر روز گذشته موفق شدند بر پل الحوز (پل ارتباطی بین منطقه الحوز با مناطق حومه جنوبی شهر از جمله الحوریة و القادسیة) بطور کامل سیطره یابند.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر نیروهای عراقی در حال پیشروی به سمت شمال منطقه الحوز یعنی به سمت جنوب منطقه الجمعیة هستند.

 

جدیدترین وضعیت میدانی «الرمادی» +نقشه
نقشه شهر الرمادی مرکز استان الانبار


 از محور شمالی خبر می‌رسد که نیروهای عراقی در حال پاکسازی و پیشروی در محله الجمعیة هستند و سعی بر پاکسازی تمامی این منطقه را دارند و قصد دارند به سوی جنوب الجمعیة و مرکز شهر پیشروی کنند.اما عملیات به دلیل وجود هزاران بمب و مین بکار گذاشته شده در خانه‌ها و خیابانها و حتی وسایل خانه و ... به کندی صورت می گیرد. از طرف دیگر نیروهای اطلاعات ارتش عراق اطلاع یافتند تعدادی از عناصر تروریستی داعش خود را برای انفجار انتحاری در بین نیروهای عراقی در مناطق آلوده آماده کرده‌اند و همین امر موجب شده است که عملیات با احتیاط صورت گیرد.

بنظر می رسد نیروهای عراقی با پیشروی از سمت الحوز به سوی شمال یعنی مرکز شهر (جنوب الجمعیة) و از سمت الجمعیة به سمت مرکز شهر (شمال الحوز) قصد محاصره کردن تروریستهای داعش در دو محور شرقی و غربی را داشته باشند.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : جدیدترین وضعیت میدانی «الرمادی» +نقشه

جدیدترین وضعیت میدانی «الرمادی» +نقشه