شنبه 01 اردیبهشت 1397 08:29:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 35972

تاریخ انتشار : 06/10/1394 - 18:14

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد

آموزش هزار نفر در کلاس‌های قرآنی تبلیغات اسلامی سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از آموزش هزار و 13 نفر در 64 کلاس ‌قرآنی تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد.

آموزش هزار نفر در کلاس‌های قرآنی تبلیغات اسلامی سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌ صبح امروز در جلسه طرح و برنامه قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به فعالیت 25 مرکز قرآنی که شامل 9 مؤسسه قرآنی شهری و 16 خانه قرآن روستایی است، گفت: اجرای طرح‌های آموزشی قرائت سطح یک تا هشت، مفاهیم، حفظ، تربیت کادر تخصصی، برگزاری برنامه‌های مناسبتی، فعالیت در رسانه‌های مجازی، اردو‌های زیارتی و بصیرتی و اجرای طرح‌های ملی و استانی بخشی از فعالیت‌های مراکز قرآنی تبلیغات اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه در شش ماه دوم سال 94 تعداد 64 کلاس در مراکز قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در حال اجراست، افزود: 21 مؤسسه و خانه قرآن سوادکوه در بخش‌های مختلف آموزشی در حال برگزاری کلاس‌های قرآنی هستند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از آموزش قرآنی یک‌هزار و 13 نفر در طرح‌های آموزشی اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد و خاطرنشان کرد: 317 نفر از آموزش‌دیدگان قرآنی را برادران و 696 نفر را خواهران تشکیل می‌دهند.

 

ذاکری‌خطیر اظهار کرد: 18 طرح حفظ، 22 طرح قرائت در سطوح مختلف، شش طرح مفاهیم و 18 طرح تربیت کادر متخصص و پیش‌دبستانی در شش ماه دوم سال 94 در مراکز قرآنی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی آموزش داده شد.

 

وی از فعالیت 32 وبلاگ و سایت قرآنی ویژه مربیان و مدیران قرآنی سوادکوه خبر داد و گفت: چهارمین جشنواره فصلی قرآن در 12 بخش و در دهه‌فجر امسال برگزار می‌شود که در جشنواره اول شاهد حضور 111 نفر و در جشنواره دوم 147 نفر و در جشنواره سوم 277 نفر بودیم و برای برگزاری چهارمین جشنواره فصلی همکاری ادارات و نهادهای شهرستان مورد انتظار است.


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : آموزش هزار نفر در کلاس‌های قرآنی تبلیغات اسلامی سوادکوه

آموزش هزار نفر در کلاس‌های قرآنی تبلیغات اسلامی سوادکوه

  • پربازدیدترین ها