چهار شنبه 30 خرداد 1397 02:16:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35966

تاریخ انتشار : 06/10/1394 - 23:51

سال 2015، سال جدایی ستاره ها

در سال 2015، چهره های مشهور زیادی از همدیگر طلاق گرفتند. «پاری مچ» فهرستی از 50 زوج مشهوری منتشر کرده که نتوانستند به زندگی کنار هم ادامه دهند و ترجیح دادند راه شان را از هم جدا کنند.

سال 2015، سال جدایی ستاره ها

به گزارش سوادکوه آنلاین، در سال 2015، چهره های مشهور زیادی از همدیگر طلاق گرفتند. «پاری مچ» فهرستی از 50 زوج مشهوری منتشر کرده که نتوانستند به زندگی کنار هم ادامه دهند و ترجیح دادند راه شان را از هم جدا کنند اما استون و آندرو گارفیلد یک بار در بهار گذشته جدا شدند اما دوباره آشتی کردند. اکتبر گذشته اما «یو اس ویکلی» جدایی قطعی آنها را اعلام کرد.

 
سال 2015، سال جدایی ستاره ها
 
هالی بری نیز در سالی که گذشت از اولیور مارتینز جدا شد. زندگی مشترک آنها تنها دو سال طول کشید. گفته می شد که تفاوت فکری و رفتاری آنها زیاد بوده و به همین دلیل تصمیم به جدایی گرفته اند.
 
یکی از پر سروصداترین جدایی ها اما به شان پن و چارلیز ترون اختصاص داشت. این دو که با هم نامزد کرده بودند و برای برگزاری مراسم عروسی شان آماده می شدند ناگهان اعلام کردند که از هم جدا شده اند. 
 
گفته می شد پای خیانت آقای پن وسط است. خانواده کارداشیان هم یک طلاق داشت: کورتنی کارداشیان از اسکات دیسیک جدا شد. در ورزش نیز مشهورترین جدایی ها به کریستیانو رونالدو از ایرینا شایک و ماریا شاراپووا از نامزدش اختصاص دارد.


منبع : هفت صبح
دیدگاه شما در مورد : سال 2015، سال جدایی ستاره ها

سال 2015، سال جدایی ستاره ها

  • پربازدیدترین ها