چهار شنبه 02 خرداد 1397 19:05:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35965

تاریخ انتشار : 06/10/1394 - 23:32

5 عامل مضحک و عجیبِ طلاق در عربستان سعودی!

وبسایت "عمارات 247" دلایل مضحک طلاقِ زنان و مردان در عربستان سعودی را عنوان کرد.

5 عامل مضحک و عجیبِ طلاق در عربستان سعودی!

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از وبسایت "عمارات 247،" آمار طلاق در عربستان سعودی به دلایلی عجیب و غریب افزایش یافته است. 5 مورد از این دلایل در زیر عنوان شده است.

 
1.    قد کوتاه: یک زن سعودی جوان به دلیل نارضایتی از قد کوتاه همسرش از وی جدا شد. این زن به دادگاه گفت 7 ماه است با این مرد ازدواج کرده است؛ اما نمی تواند نحوه نگاه مردم به همسرش را بپذیرد.
 
2.    گروه واتس اپ: یک مرد سعودی پس از بالاگرفتن بحث با برادر زنش در یکی از گروه های خانوادگی واتس اپ از همسرش جدا شد. یک روز پس از این مسئله، وی همسرش را طلاق داد و برای تلافی او را از خانه بیرون انداخت.
 
3.    علاقه به شتر: یک شوخی مضحک میان زن و مرد سعودی منجر به طلاق آنها شد. وقتی زن به همسرش گفت شترِ پدرش را از او بیشتر دوست دارد، مرد عصبانی شد و او را طلاق داد. 
 
4.    چاقی: در یک مورد عجیب دیگر، زن عربستانی همسرش را مقابل مادرشوهرش "چاق" خطاب کرد. این مسئله باعث خجالت مرد شد؛ به همین دلیل مرد تصمیم گرفت همسرش را طلاق دهد.
 
5.    لنزهای رنگی: یک مرد سعودی همسرش را به دلیل استفاده از لنزهای رنگی طلاق داد. مرد از همسرش خواست از این لنزها استفاده نکند؛ اما همسرش به حرف های او اهمیتی نداد. به همین دلیل، این زن و مرد سعودی از هم جدا شدند.

  


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : 5 عامل مضحک و عجیبِ طلاق در عربستان سعودی!

5 عامل مضحک و عجیبِ طلاق در عربستان سعودی!

  • پربازدیدترین ها