دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 02:41:04

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3589

تاریخ انتشار : 28/12/1392 - 23:32

به گزارش سوادکوه آنلاین:

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد

تقدیرو تشکر از استاندار و برشمردن برخی از اقدامات وی برای استان، ارائه گزارش کاملی از اقدامات ستاد تسهیلات نوروزی و تشریح وظایف مدیران شهرستان در سال جدید مهم ترین موضوعات این جلسه بود.

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری،آخرین جلسه شورای اداری سال92 شهرستان سوادکوه شمالی با حضور امام جمعه شهرستان و مدیران رؤسای ادارات مستقل و غیر مستقل در فرمانداری تشکیل شد.

 در بدو جلسه امام جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، نسبت به عملکرد ضعیف بعضی از ادارت انتقاد کرد و از مدیران و مسئولین خواست در سال 93 بهتر و بیشتر به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

در ادامه جلسه شورای اداری، دبیر ستاد تسهیلات سفر در خصوص برنامه های تسهیلات نوروزی گزارش کاملی ارئه کرد وشرح وظایف ادارات عضو ستاد را برشمرد .

پس از صحبتهای دبیر تسهیلات نوروزی فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی در 3 بخش مطالب خود را در جمع اعضای شورای اداری مطرح کرد.

 محمد رضا منصوریاندر بخش اول صحبتهای خود ضمن خیر مقدم به مدیران و اعضای شورای اداری و تقدیر تشکر از امام جمعه و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که همیشه در کنار فرماندار و مدیران دستگاههای جهت پیشبرد اهداف شهرستان آماده و همراهی لازم را داشتند ،ابراز امیدواری :کرد در سال 93 هم این ارتباطات به نحوی مطلوب تر برقرار باشد .

 ویدر بخش دوم سخنانش اعلام :کرد امروز که در پایان سال 92 قرار داریم نزدیک به سه ماه از عمر مدیریتم در شهرستان سوادکوه شمالی می گذرد.

منصوریان با تشریح اینکه در این مدت به چالش و تنگناها ، مزیتها ، ظرفیتهای وهمچنین شخصیتهای تأثیر گذار شهرستان آشنا شد خاطر نشان :کرداز سال 93 باید به گونه ای عمل شود که ادارات و دستگاه متولی در این شهرستان بر اساس شرح وظیفه خدمات عمومی و اختصاصی که در چارچوب قانون برای آنان تعریف شده عمل کنند .

فرماندار سوادکوه شمالی افزود: مدیران باید از اول سال93 برنامه مدیریت عملکرد یکساله خود را در دو حوزه عمومی و اختصاصی به این فرمانداری ارسال کنند تا فرمانداری بداند ادارات شهرستان با چه اهداف و برنامه ای سال 93 را شروع خواهند کرد و در پایان سال در چه نقطه ای خواهند بود.

بخش سوم صحبتهای فرماندار مربوط به تقدیر و تشکر از مدیریت خوب استاندار مازندران دکتر فلاح بود.

 وی گفت: استاندارتوانست در طول شش ماهه گذشته با اهدافی مشخص و تقسیم کاری که برای حوزه معاونتهای خود تعریف کردند چرخه مدیریت استان را به سمت حل مشکلات مردم به حرکت در آورند و با تعامل خوبی که با بدنه اجرائی استان برقرار نمودند تواستند در این مدت کوتاه کارهای بزرگ و چشم گیری انجام دهند که مورد تایید و تقدیر رئیس دولت و اعضای هیأت دولت قرار گیرد.

 منصوریان در ادامه مثال هایی در راستای عملکرد مثبت دکتر فلاح استاندار برشمرد:

1- تعامل و همکاری خوب با مدیران دولت دهم که هنوز دو سوم مدیریت اجرائی استان را در اختیار دارند . وبه لحاظ رفتار اخلاقمدارانه خود موجب همراهی انان هستند

2-رشد 29 درصدی اعتبارات تملک دارایی استان در سال 93

3-مدیریت بر بدترین بحرانی منطقه غرب استان یعنی بحران برف ، که در طول شکل گیری مدیریت بحران در استان مازندران کم نظیر بود

4-منتخب وزارت کشور به عنوان استاندار نمونه در خصوص توسعه خدمات ثبت چهارگانه وصدور کارت ملی

5-رونق فضا کسب و کار با دعوت از سرمایه گذاران به استان

6-حمایت مجمع نمایندگان و ائمه جمعه و جماعات از استاندار

7- پرداختن به اقتصاد کشاورزی در استان

8-حضور مستمر در استان و شرکت در برنامه های متنوع کاری

9-توجه ویژه به محیط زیست

10 تشکیل تسهیلات نوروزی از یک ماه قبل تاکنون

11-تسهیل در صدور مجوز سرمایه گذاری در استان

12-موفقیت معاونتهای استاندار در حوزه کاری خود وبه خصوص دفاتر زیر مجموعه معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی در سطح کشور به تأیید وزارت کشور

13-اولین استانداری که با دستان خودش به همراه تشکلهای محیط زیست به پاکسازی و نظافت حریم راه و جاده پرداخت.

:وی اضافه کردنهایت خدمت ایشان به مردم سوادکوه شمالی همین بس که ایشان دستور دادند سوادکوه شمالی هم مانند گروه الف ازنعمت آب سد آیت الله صالحی مازندرانی برخوردار شود و مطالعات انتقال آن در حال انجام است.

فرماندار سوادکوه شمالی  همچنین در بخش دیگری از صحبتهایش از عملکرد دولت در زمینه سیاست خارجی و اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه که از مصوبات مجلس محترم است تقدیر و تشکر داشت.

 منصوریاندر پایان ضمن تاکید بر آماده باش بودن دستگاه متولی تسهیلات سفر نوروزی از حضور همه مدیران اداری و مهمانان که در جلسه شرکت نمودندتقدیرو تشکر کرد .

 دیدگاه شما در مورد : آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد

  • پربازدیدترین ها