شنبه 05 خرداد 1397 02:41:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 35868

تاریخ انتشار : 04/10/1394 - 16:16

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 4 دی 94:

حماسه 9 دی متعلق به اسلام است/فتنه گران بزرگ‌ترین خائنین به ملت ایران هستند

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 4 دی 94 اظهار کردند: حماسه 9 دی متعلق به اسلام است/فتنه گران بزرگ‌ترین خائنین به ملت ایران هستند.

حماسه 9 دی متعلق به اسلام است/فتنه گران بزرگ‌ترین خائنین به ملت ایران هستند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت السلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید با انتقاد از تعدد ثبت نام نامزدها انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نمایندگی مجلس شورای اسلامی مسئولیت حساسی، آیا بسیاری از افرادی که ثبت نام کردند از انجام این مسئولیت برمی آیند؟

وی با اشاره به نقشه های دشمن در ضربه زدن به اسلام و شیعه تصریح کرد: هدف آمریکا از بین بردن و حذف شیعه در جهان است که با همکاری جریان‌های تکفیری همچون داعش در کشورهای منطقه اعم از عراق، سوریه ، یمن و نیجریه می خواهد به این هدف دست یابد.

امام جمعه پل سفید به حماسه 9 دی اشاره و تاکید کرد:  حماسه 9دی متعلق به اسلام است و مردم در حمایت ازاسلام، رهبری ودفاع از ولایت فقیه به خیابان‌ها آمدند و بساط فتنه گران را برچیدند.

قربانی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان گفت: مردم باید هوشیار باشند و شورای نگهبان نیز باید با تمام قوا به وظایف قانونی خود عمل کند. 
وی در پایان با بیان اینکه همه انتخابات در سوادکوه بدون مشکل برگزار شد، خاطر نشان کرد: مردم سوادکوه از انقلاب تاکنون در همه انتخابات حضور حداکثری داشته اند و به امید خدا در انتخابات سال جاری نیز این امر محقق خواهد شد. 

حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب با محکوم کردن کشتار شیعیان نیجریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با محوریت ولی فقیه به الگویی برای مردم دنیا تبدیل شده است و کشتار شیعیان نیجریه با همکاری و طراحی مثلث شوم صهیونیسم، وهابیت تکفیری عربستان و ارتش و بوکوحرام نیجریه انجام شد.

وی خاطر نشان کرد: دشمنی دشمنان علیه ایران اسلامی و مذهب شیعه تمامی ندارد و با استفاده از ابزارهای مختلف بر علیه ایران در سطح جهانی اقدام می‌کنند.
امام جمعه زیراب با اشاره به فتنه سال 88 تاکید کرد: فتنه گران بزرگ‌ترین خائنین به ملت ایران هستند.

امام جمعه زیراب در پایان از وضعیت تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد انتقاد کرد و گفت: مسئولان برای احقاق حقوق بازنشستگان البرز مرکزی حمایت کنند و پیرمردان بازنشسته البرز مرکزی وضعیت مناسبی ندارند و این در حالی است که هزینه درمان و حمایت از فرزندان خود را هم باید بپردازند.دیدگاه شما در مورد : حماسه 9 دی متعلق به اسلام است/فتنه گران بزرگ‌ترین خائنین به ملت ایران هستند

حماسه 9 دی متعلق به اسلام است/فتنه گران بزرگ‌ترین خائنین به ملت ایران هستند

  • پربازدیدترین ها