دوشنبه 04 تیر 1397 10:36:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35850

تاریخ انتشار : 04/10/1394 - 18:56

ورود رسمی آئودی به بازار خودروی ايران

نمايندگي رسمي آئودي در ايران هفته آينده از محصولات واردات خود براي عرضه در بازار کشورمان رونمايي خواهد کرد تا اين خودروساز آلماني رسما فعاليت خود را در بزرگترين بازار خودرو خاورميانه آغاز کند.

ورود رسمی آئودی به بازار خودروی ايران

به گزارش سوادکوه آنلاین، پس از توافق هسته‌اي برخي از بزرگان صنعت خودرو دنيا آمادگي ورود خود به بازار ايران از طريق ارائه نمايندگي رسمي را آغاز کرده‌اند که در اين ميان شرکت آئودي که از زير مجموعه‌هاي گروه خودروسازي فولکس‌واگن به شمار مي‌رود، فعاليت خود را رسما در ايران آغاز کند. 

شرکت رامک خودرو که هم‌‌اکنون محصولات سانگ يانگ کره جنوبي را در کشور عرضه مي‌کند، نمايندگي رسمي فروش محصولات آئودي را نيز کسب کرده تا از اين طريق به توسعه فعاليت‌هاي خود در بازار ايران بپردازد.

قرار است اواسط هفته جاري با حضور برخي خبرنگاران و مديران صنعت خودرو کشور رونمايي از برند آئودي در ايران صورت گيرد که به نظر مي‌رسد فولکس واگن پيش از آنکه با خودروسازان ايراني به عنوان شريک تجاري به توافق برسد واردات محصولات يکي از کارخانه‌هاي زيرمجموعه‌اش را به ايران آغاز کرده تا در بازار وارداتي کشورمان صاحب سهم شود
. 

پيش از اين نيز برند دي اس از زير مجموعه‌هاي شرکت سيتروئن فرانسه رسما از اين برند در تهران رونمايي کرده بود تا بدين ترتيب رقابت در بازار خودروهاي وارداتي ايران بيشتر شود. بنا به گفته رئيس انجمن واردکنندگان خودرو سالانه براي 50 هزار دستگاه خودرو وارداتي تقاضا وجود دارد که اين رقم در سال 1404 به حدود 300 هزار دستگاه خواهد رسيد. در حال حاضر برند هيوندايي بيشترين فروش را در بازار خودرو ايران به خود اختصاص داده است.


منبع : اقتصاد نیوز
دیدگاه شما در مورد : ورود رسمی آئودی به بازار خودروی ايران

ورود رسمی آئودی به بازار خودروی ايران

  • پربازدیدترین ها