دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 04:09:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3583

تاریخ انتشار : 27/12/1392 - 20:51

اختصاصی/ فرمانده سپاه کربلای استان مازندارن:

توجه به ولایت و رهبری یکی از ارکان مهم سیره فاطمه (س) است

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه توجه به ولایت و رهبری را یکی از الگوههای ویژه و سیره فاطمه (س)دانست.

توجه به ولایت و رهبری یکی از ارکان مهم سیره فاطمه (س) است

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار سید محمد تقی شاهچراغی در مراسم معارفه اولین فرمانده سپاه شهرستان سوادکوه شمالی ضمن بیان  نکته  که سیره انبیا و بزرگان همواره راه  حق بوده است و هرکسی تلاش کند تا در این مدار حرکت کند قطعا خیر دنیا وآخرت نصیبش خواهد شد اذعان داشت با فرا رسیدن ایام فاطمیه  در نوروز جان ها، نوروز ما هم باید رنگ و بوی فاطمی به خود بگیرد.

وی  به 3 نکته مهم از بی بی دو عالم اشاره داشت که فرمودند "من از دنیای  شما فقط  3 چیز را دوست دارم" اولین آن  تلاوت قرآن است که معنای آن در زندگی امروز ما توجه به آیات و فهم قرآن و به کار بردن دستورات آن در زندگی است.

شاهچراغی در ادامه افزود: پس ما برای اینکه  حیاتی در مدار سیره فاطمه (س) داشته باشیم نه تنها زندگی شخصیمان بلکه سازمان ها واداراتمان را باید به سمت وسوی توجه به قرآن هدایت کنیم.

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران بیان داشت: دومین نکته زیبای زندگی انسان ها  از نظر فاطمه زهرا(س) نگاه کردن به چهره رسول  خداست که در اینجا مصداق  وتعبیر آن در زندگی وجامعه امروز توجه به امر رهبری  ، ولایت  و دستورات الهی است.رهبری یکی از ارکان مهم جوامع اسلامی بخصوص کشور ماست و وظیفه ماست که در همه حال گوش به فرمان رهبر زمانمان باشیم.

شاهچراغی با بیان اینکه انفاق در راه خدا باعث رسیدن  جامعه اسلامی به شکوفایی می شود  گفت در سیره بانوی دو عالم انفاق فی سبیل الله همواره وجود داشته و اگر ما بخواهیم  جامعه رشد پیدا کند باید هرچه در توان داریم انفاق کنیم.همه مسئولان و مردم، هرکس با توجه به توان خود باید قدمی  در این را ه بردارد حتی در ادارات با راه انداختن به موقع کارهای مردم،که این خود نوعی انفاق خواهد بود.دیدگاه شما در مورد : توجه به ولایت و رهبری یکی از ارکان مهم سیره فاطمه (س) است

توجه به ولایت و رهبری یکی از ارکان مهم سیره فاطمه (س) است

  • پربازدیدترین ها