پنج شنبه 31 خرداد 1397 01:27:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3572

تاریخ انتشار : 26/12/1392 - 23:04

اختصاصی/ فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه خبر داد:

کشف جسد در حال سوختن در سوادکوه شمالی/ قبل از کشف هویت مقتول قاتلین را دستگیر می کنیم

صبح دیروز جسد مردی در حال سوختن در حوالی یکی از روستاهای دهستان لفور شهرستان سوادکوه شمالی کشف شد.

کشف جسد در حال سوختن در سوادکوه شمالی/  قبل از کشف هویت مقتول قاتلین را دستگیر می کنیم

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح دیروز جسد مردی در حوالی یکی از روستاهای دهستان لفور شهرستان سوادکوه شمالی که در حال سوختن بود توسط اهالی روستا کشف شد.

مردم روستا پس از خاموش کردن آتش پاسگاه انتظامی لفور را در جریان امور قرار می دهند و مامورین نیز بلافاصله در محل حضور می یابند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه در این خصوص در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جسد مکشوفه متعلق به مردی حدودا 25 الی 30 ساله است که به دلیل نیم سوز شدن جسد تا کنون هویت مقتول شناسایی نشده است.

سرهنگ محمد ولی مرادی تصریح کرد: به دلیل سوخته شدن جسد نمی توان دلیل قطعی مرگ را اعلام کرد ولی احتمالا قاتل یا قاتلین قصد داشتند با سوزاندن جسد تمامی مدارک و اثرات مربوط به قتل را از بین ببرند.

وی با بیان اینکه با به کار بردن ابزار تجهیزات ویژه توانستیم یک سری مدارک اولیه به دست بیاوریم، خاطر نشان کرد: مطمئن باشید به زودی قبل از اینکه هویت مقتول شناسایی شود مرتکبین این عمل را دستگیر می کنیم.

مرادی در ادامه پوشش جنگلی و مناطق ییلاقی خالی از سکنۀ سوادکوه در فصول مختلف سال را که محیطی مناسب برای ارتکاب جرم است را علت اصلی کشف جنازه در سوادکوه دانست.

وی ابراز داشت: خود شهرستان قتلی ندارد و جنازه های مکشوفه در سوادکوه اکثرا برای شهرستان های همجوار است که به دلیل پوشش گیاهی و بکرسوادکوه قاتلین معمولا جنازه ها را در مناطق مختلف سوادکوه رها می کنند.

فرمانده انتظامی سوادکوه گفت: در خصوص این جنازه نیز صراحتا عرض می کنم این جنازه به هیچ عنوان برای سوادکوه نیست .دیدگاه شما در مورد : کشف جسد در حال سوختن در سوادکوه شمالی/ قبل از کشف هویت مقتول قاتلین را دستگیر می کنیم

کشف جسد در حال سوختن در سوادکوه شمالی/  قبل از کشف هویت مقتول قاتلین را دستگیر می کنیم

  • پربازدیدترین ها