شنبه 02 تیر 1397 18:19:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35708

تاریخ انتشار : 02/10/1394 - 09:11

زاکانی در دانشگاه شریف مطرح کرد؛

بازیگران فتنه 88 به دنبال سناریوی جدید

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: عده‌ای امروز بدنبال فتنه و سناریوی جدیدی هستند و بازیگران آن هم کسانی‌اند که فتنه 88 را ایجاد کردند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در همایش 9 دی که در دانشگاه صنعتی شریف و به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد، گفت: فتنه 88 باعث امیدواری دشمن شد. وقتی رصد می کنیم می بینیم دشمنان با چه امیدی ماجرای 88 را دنبال می کردند.

وی افزود: فتنه 88 تحریم های هوشمندی را برای ما بدنبال داشت، عده ای امروز بدنبال فتنه و سناریوی جدیدی هستند، بازیگران آن هم کسانی هستند که فتنه 88 را ایجاد کردند. اینها یک کلمه راست هم بیان نکردند.

دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تاکید کرد: یک عده به دنبال بحران جدیدی هستند. برخی ها در جامعه ما بحران زیست هستند، یعنی حیات آنها در بحران‌هاست.

زاکانی تصریح کرد: اگر از سال 88 تا به حال یک ادعای فتنه گران هم ثابت می شد امروز ما حرفی برای گفتن نداشتیم.

وی ضمن انتقاد از لغو سخنرانی‌هایش در دانشگاه‌های مختلف افزود: جدیدا عده‌ای یاد گرفته اند در دانشگاه‌ها مناظره همسو برگزار می‌کنند. یعنی 2 فعال اصلاح طلب کنار هم می نشینند و مناظره می‌کنند که این عجیب است! واقعا اینها چه فکری می‌کنند؟

دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی اظهار داشت: روحانی باید این حق را بدهد تا دیگران هم حرف بزنند. سخن گفتن خوب است ولی خوب تر این است که بگذاری دیگران هم حرف خود را بگویند، بعد از آن مردم حق انتخاب دارند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آقای هاشمی رفسنجانی با سخنانش به دیگران توهین می کند، گفت: ما هم چنین چیزی را می بینیم. هم آقای هاشمی و هم اطرافیانش چنین کاری می‌کنند.

زاکانی تصریح کرد: کسانی برخلاف قانون اساسی، شورایی کردن رهبری را مطرح می کنند، این طرح ها به بیگانگان و دشمنان خوراک می دهد و امید در ضد انقلاب را توسعه می دهد.

وی همچنین گفت: دو قطبی سازی جامعه به افراطی و معتدل، زمینه را برای رودرو کردن مردم فراهم می کند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : بازیگران فتنه 88 به دنبال سناریوی جدید

بازیگران فتنه 88 به دنبال سناریوی جدید

  • پربازدیدترین ها