شنبه 25 آذر 1396 01:10:43

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 35693

تاریخ انتشار : 01/10/1394 - 20:22

بعد از 32 سال چشم انتظاری

مادر شهید حمیدرضا بزرگی درگذشت

مادر شهید جاویدالاثر حمیدرضا بزرگی بعد از 32 سال چشم انتظاری دار فانی را وداع گفت.

مادر شهید حمیدرضا بزرگی درگذشت

مصطفی کتابیان امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: مادر شهید جاوید الاثر «حمیدرضا بزرگی»، روز دوشنبه 30 آذرماه 94 دار فانی را وداع گفت. 


به گزارش سوادکوه آنلاین «سکینه بزرگی»  روز دوشنبه 30 آذر 94 در سن 82 سالگی بعد از سال‌ها دوری از فرزندش دعوت حق را لبیک گفت و به روح مطهر شهیدش پیوست.

او 32 سال چشم انتظار ماند، اما نهایتا بعد از سال‌ها فراق فرزند درگذشت.

حمیدرضا بزرگی در اسفندماه سال 1339 در روستای اتو و در خانواده‌ای مذهبی متولد شد. تحصیلات خود را در زادگاهش به پایان رساند و به همراه مردم در فعالیت‌های سیاسی قبل از انقلاب نقش ایفا کرد.

پس از پیروزی انقلاب و همزمان با شروع جنگ تحمیلی به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و تیر ماه 62 در پیرانشهر به شهادت رسیدکه پیکر مطهرش شناسایی نشده  و همچنان جاوید الاثر است.

فرازی از وصیت نامه شهید: اگر آمریکا و دیگر ایادی گمان کرده‌اند که می‌توانند با ملتی رزمجو و سلحشورانی اسلامی و انقلابی به مقابله برخیزند و افکار هیچ و پوچ خود را بر مردم بقبولانند، خیالی است خام و ما تا آخرین قطره ی خون برای پایداری جمهوری اسلامی و زنده ماندن خون حسین (ع) در دستی سلاح و در دست دیگر قرآن را پیش می‌تازیم تا کربلا و قدس عزیز را از چنگال این عفریتان زمان برهانیم.

امیدوارم بتوانم در راه خدا برای وطنم و به فرمان ولایت فقیه، وظیفه‌ام را به خوبی انجام داده و رزمنده بودن را در عمل به اثبات برسانم و این جز به لطف و عنایت خداوند امکان پذیر نیست. 


گفتنی است مراسم بزرگداشت این مادرشهید فردا چهارشنبه ساعت 14 در مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در روستای اتو برگزار می‌شود.

 

 


دیدگاه شما در مورد : مادر شهید حمیدرضا بزرگی درگذشت

مادر شهید حمیدرضا بزرگی درگذشت