دوشنبه 04 تیر 1397 10:13:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3569

تاریخ انتشار : 26/12/1392 - 20:34

اختصاصی/ یا حضور فرماندهی سپاه کربلای استان مازندران:

اولین فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه شمالی معارفه شد

صبح امروز با حضور فرمانده سپاه کربلای استان مازندران سرهنگ دوم پاسدار محمد ابراهیمی به عنوان نخستین فرمانده سپاه شهرستان سوادکوه شمالی معرفی شد.

اولین فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه شمالی معارفه شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح امروز با حضور سردار شاهچراغی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران سپاه ناحیه سوادکوه شمالی در این شهرستان مستقر و سرهنگ محمد ابراهیمی به عنوان فرمانده این ناحیه جدید التاسیس معرفی شد.

سردار شاهچراغی در مراسم آئینی معارفه فرمانده بسیج سپاه ناحیه سوادکوه شمالی که در محل مسجد جامع شهر شیرگاه برگزار شد ضمن اشاره به ایام سوگواری فاطمیه و عزای زهرای بتول(س)، سرهنگ ابراهیمی را فردی جوان و آشنا به کار معرفی کرد.

 وی گفت: علی رقم اینکه باید ناحیه سوادکوه شمالی طبق روال معمول در سال 93 الی 94 مستقر می شد اما با اصرار برخی از دوستان در این شهرستان و با عنایت به دستور العمل جدید سپاه مبنی بر جوان گرایی و توجه به مدیران جوانتر بعد از جابه جایی سرهنگ درزی و معارفه سرهنگ بابایی به عنوان فرمانده جدید ناحیه سوادکوه، ما هم از فرصت استفاده کردیم و توانستیم این ناحیه را قبل از شروع سال 93 مستقر کنیم.

سردار شاهچراغی در خصوص سرهنگ ابراهیمی اظهار داشت: علی رقم اینکه سابقه خدمتی ایشان خیلی زیاد نیست اما فردی کارکشته و با تجربه در کار سپاه و از امتیازات دیگر وی نیز بومی بودن ایشان است.

وی در پایان با بیان اینکه سپاه متعلق به بسیج و بسیج متعلق به مردم است و هر اتفاقی که در سپاه بیافتد به مردم هم مربوط می شود بیان کرد: امیدواریم سرهنگ ابراهیمی با یک روحیه جهادی و با قدرت و تلاش و همکاری شما بسیجیان و پاسداران این شهرستان بتواند به خوبی اعداف نظام را پیش ببرد.

در ادامه نیز پس از سخنرانی کوتاه سرهنگ ابراهیمی حکم فرماندهی سرهنگ دوم پاسدار محمد ابراهیمی به عنوان نخستین فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه شمالی به وی اهداء شد.دیدگاه شما در مورد : اولین فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه شمالی معارفه شد

اولین فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه شمالی معارفه شد

  • پربازدیدترین ها