چهار شنبه 27 دی 1396 12:08:02

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35678

تاریخ انتشار : 01/10/1394 - 18:17

مصوبه کنگره آمریکا و بازی پینوکیو + عکس

دیروز عاقل مردی را درصف نانوایی دیدم که می گفت: پینوکیو بعد از شصت قسمت، فهمید که گربه نره و روباه مکار سرش کلاه می گذارند و راهش را از آنها جدا کرد، مانده ام که برخی ازمسئولان کشورمان 37سال بعد از انقلاب، با این همه فریبکاری آمریکا و اروپا در این سال ها چگونه فکر می کنند آنها عوض شده اند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، حمید رسایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پینوکیو داستان حیله ها ونقشه های شومی که #گربه نره و #روباه مکار برای پینوکیو میکشیدند تافریبش دهند، یادتان هست؟ چقدر فریب خورد پینوکیوی چوبی تابالاخره فهمید که این دو در بسیاری از مواقع با هم یکی هستند، فقط می خواهند سراو کلاه بگذارند. 


دیروز #عاقل مردی را درصف #نانوایی دیدم که می گفت: #پینوکیو بعد از شصت قسمت، فهمید که گربه نره و روباه مکار سرش کلاه می گذارند و راهش را از آنها جدا کرد، مانده ام که برخی ازمسئولان کشورمان 37سال بعد از انقلاب، با این همه فریبکاری آمریکا و #اروپا در این سال ها چگونه فکر می کنند آنها عوض شده اند، خیر ما را میخواهند و دلشان برای ما می سوزد!؟ پینوکیو بعد از شصت قسمت، وقتی این را فهمید، مزدش را ازخالق قصه اش گرفت و آدم شد، برخی از سیاسیون ما اما 37 سال بعد از انقلاب، پینوکیو شده اند، به جاي بیان واقعیت، خیلی راحت درقامت سخن‌گویان وزارتخانه #آمریکا این مصوبه ضدایرانی را توجیه میکنند وغلط تحویل مردم میدهند! 

#اوباما قانونی را که میتوانست امضا نکند، امضا کرد ومطابق آنچه مدافعانی چون آقای #لاریجانی وظریف اظهار داشته اند، برجام نقض شد اما جان کری بلافاصله نامه ای نوشت به آقای #ظریف که my javad، نگران نباش، چیزی نیست ما درآینده به برجام پایبندیم، شما همچنان به تعهدات در ازبین بردن توان هسته ای ایران عمل کن! درست مثل حیله هایی که روباه مکار وگربه نره با همدستی هم بکار می بردند و سر پینوکیو را #کلاه میگذاشتند، یکی نقشه می کشید تا بدوشد یکی کمک میکرد تا پینوکیو از آنها دل نکند. #عروسک چوبی قصه ما هر بار، برای فرار از مخمصه ای که گرفتارش شده بود وجرأت بازگشت به خانه را نداشت، دروغی می بافت وبه خورد اطرافیانش می داد واین دماغش بود که درازتر می شد! 

عراقچی در قامت مدافع اقدام خصمانه آمریکاییها میگوید: نامه جان کری یک تضمین بین المللی است. یکی نیست از #عراقچی بپرسد: مرد حسابی او اگر تضمین سرش می شد که الان آن را نقض نمی کرد! آقای محترم، تو باید به نامه #جان_کری استناد کنی یا به نامه رهبرت؟ طبق نامه رهبری، این قانون تحریم جدیدی است، یعنی برجام نقض شده وشما باید اقدامات تان را متوقف کنید تا آنها تجدید نظر کنند ... آقایان، پینوکیو چوبی فهمید، شما چرا پایان این داستان را نمی فهمید! امیدوارم آقای #روحانی که به زودی به #ایتالیا سفر میکند، فاتحه ای برقبر #کارلو_کلودی ایتالیایی بخواند که خالق اثر فاخر پینوکیو بود.

 
مصوبه کنگره آمریکا و بازی پینوکیو + عکس
 
 


منبع : مسرق
دیدگاه شما در مورد : مصوبه کنگره آمریکا و بازی پینوکیو + عکس

مصوبه کنگره آمریکا و بازی پینوکیو + عکس