شنبه 01 اردیبهشت 1397 19:52:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35675

تاریخ انتشار : 01/10/1394 - 17:34

نامه ۵۰ نماینده به روحانی در اعتراض به نقض برجام

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از نامه‌ ۵۰ نماینده مجلس به رئیس‌جمهور در اعتراض به نقض برجام توسط آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خبر داد.

نامه ۵۰ نماینده به روحانی در اعتراض به نقض برجام

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمدجواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی  از نامه‌ای با امضای 50نماینده مجلس در اعتراض به نقض برجام توسط آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خطاب به رئیس جمهور خبر داد و گفت: مجلس و اعضای کمیسیون امنیت‌ملی مجلس به طور جدی موارد نقض برجام از سوی آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را پیگیری می‌کنند و خواهان برخورد قاطع دولت و دستگاه دیپلماسی کشور با این بدعهدی‌ها هستند.

وی با اشاره به مفاد نامه 50نماینده مجلس به رئیس‌جمهور اشاره کرد و تصریح کرد: در این نامه بر گزارش اخیر آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، قطعنامه شورای حکام آژانس، مصوبه اخیر پارلمان آمریکا درباره محدودیت ویزا و نیز نامه جان‌کری وزیر خارجه آمریکا به ظریف تاکید شده و نمایندگان خواهان برخورد جدی دولت و دستگاه دیپلماسی در این 4 حوزه هستند.

نماینده مردم مشهد در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: نامه 50 نماینده مجلس به رئیس‌جمهور در اعتراض به نقض برجام از سوی آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به زودی تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌شود.

 

 


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : نامه ۵۰ نماینده به روحانی در اعتراض به نقض برجام

نامه ۵۰ نماینده به روحانی در اعتراض به نقض برجام

  • پربازدیدترین ها