پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:16:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35570

تاریخ انتشار : 29/09/1394 - 20:32

بیانیه ارتش عراق برای خروج ساکنان «الرمادی»

ارتش عراق با انتشار هزاران بیانیه در «الرمادی» مرکز استان الانبار عراق از اهالی این شهر خواست تا ۷۲ ساعت دیگر این شهر را ترک کنند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، هواپیماهای ارتش عراق بیانیه‎هایی در شهر الرمادی مرکز استان الانبار منتشر کردند که در آن از ساکنان این شهر خواسته شده است تا ۷۲ ساعات دیگر از آن خارج شوند.

مرکز اطلاع‎رسانی نظامی ارتش عراق در خبری که تلویزیون دولتی این کشور آن را منتشر کرده است، اعلام کرد که «نیروی هوایی عراق با هواپیماهای خود این بیانیه را مرکز الرمادی منتشر کرد و از شهروندان عراقی ساکن الرمادی خواست تا ۷۲ ساعت دیگر این شهر را ترک کنند.»

شهر الرمادی استان الانبار از دو ماه گذشته تاکنون شاهد عملیات نظامی ارتش با کمک نیروهای عراقی در الرمادی برای آزادسازی این شهر از دست داعش است.

از سوی دیگر، «راجح البرکات العیساوی» عضو شورای استانداری استان الانبار عراق روز گذشته اعلام کرد که ۶۰ درصد از محورهای الرمادی مرکز این استان از دست داعش آزاد و پاکسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری المدی پرس،‌ العیساوی افزود: حمله نیروهای عراقی به الرمادی «خیلی زود» صورت می‎گیرد.

وی افزود: نیروهای امنیتی با حمایت نیروهای مردمی و عشایر و با پشتیبانی نیروی هوایی موفق شدند ۶۰ درصد از محورها و مناطق شهر الرمادی را پاکسازی کنند و ده ها نفر از عناصر تروریستی داعش را از پای دربیاروند.

در همین ارتباط، «خالد العبیدی» وزیر دفاع عراق روز گذشته اعلام کرد که ارتش این کشور در آستانه آزادسازی شهر «الرمادی» واقع در استان «الانبار» قرار دارد.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : بیانیه ارتش عراق برای خروج ساکنان «الرمادی»

بیانیه ارتش عراق برای خروج ساکنان «الرمادی»

  • پربازدیدترین ها