جمعه 31 فروردین 1397 07:42:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35558

تاریخ انتشار : 29/09/1394 - 17:15

۱۰ گجت برتر سال 2015 +عکس

انگشتر جادویی، تصفیه کن گاردین، کفی هوشمند کفش، چراغ سنفونی، کمربند هوشمند، هدفون آرامش بخش، کیف پول اکترونیکی، ساعت ورزشی هوشمند، تشک رویایی و ترازوی اندازه گیری ارزش غذایی ۱۰ گجت برتر سال شدند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، انگشتر جادویی، گجتی است که همچون انگشتر در دست قرار می‌گیرد، این امکان را برای شخص فراهم می‌کند که بتواند بوسیله آن تلویزیون را روشن کند، لامپ‌ها را خاموش کند، و همچنین امکان نصب نرم‌افزار بر روی گوشی‌های هوشمند را مهیا می‌سازد. این ابزار شخص را همچون شعبده بازها می‌کند.
 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید


 تصفیه کن گاردین 
 
این دستگاه ترکیبی از فیلتر آب و تصفیه کن است و برای راه اندازی آن نیازی به باتری و سایر مواد شیمیایی نیست. تنها با یک پمپ مکانیکی کار می کند و در هر دقیقه قادر به تصفیه ۲.۵ لیتر آب است ضمن اینکه توانایی از بین بردن باکتری ها و دیگر ویروس های موجود در آب را دارد. 
 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید


کفی هوشمند کفش 
 
این کفی هوشمند بوسیله نصب نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند و بلوتوث آن با کفی کفش ارتباط بر قرار می کند و می تواند دمای پا را تنتظیم کند. یعنی در زمستان بر اثر سرما درجه پا را افزایش می دهد و در تابستان آن را خنک می کند. 
 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید


چراغ سنفونی سونی 
 
طراحی ویژه این چراغ بطوری است  که علاوه بر لامپ LED ، یک اسپیکر( بلندگو) هم داخل آن تعبیه شده است و با نصب نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند فعال می شود و این امکان را فراهم می سازد که صدا و نور وسایل الکترونیکی را از دور کنترل کنیم به عبارت دیگر همچون یک گیرنده عمل می کند. 
 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید


کمربند هوشمند 
 
این کمربند هوشمند دارای یک موتور کوچک است و میزان فعالیت بدن و همچنین دور کمر را اندازه می گیرد و بر اساس آن با بدن منطبق می شود و اندازه کمر را بر اساس قطر آن در طول روز تنظیم می کند. 
 

 
۱۰ گجت برتر سال را ببینید

 
هدفون آرامش بخش 
 
این هدفون آرامش بخش همچون نوار مغز به اندازه گیری فرکانس های مغز می پردازد و با اتصال به گوشی هوشمند فضایی بدون استرس در ذهن ایجاد می کند. 
 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید

 
کیف پول اکترونیکی 
 
این کیف پول الکترونیکی از قابلیت ذخیره اطلاعات ۱۰ هزار کارد الکترونیکی برخوردار است و می تواند تمامی اطلاعات کارت ها را بر روی یک کارت موسوم به « کارت جمعی » قرار دهد. همچنین این کیف پول الکترونیکی دارای سیستم سخن نگار است و تا زمانیکه صدای صاحب خود را تشخیص ندهد، هیچ عملیات بانکی انجام نمی دهد. 
 

 
۱۰ گجت برتر سال را ببینید

ساعت ورزشی هوشمند 
 
این ساعت ورزشی هوشمند میزان ضربان قلب، تعداد گام های برداشته شده، تعداد پله هایی که بالا رفته ایم و مجموع زمان فعالیتی که انجام داده ایم را محاسبه می کند و همچون یک مربی ورزشی عمل می کند. 
 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید


تشک رویایی 
 
این تشک به گونه ای طراحی شده است که می تواند در فصل سرما دمایی منطبق با بدن انسان ایجاد کند و همچنین در تابستان موجب خنک شدن دمای بدن شخص شود تا خوابی دلپذیر را به همراه بیاورد. 
 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید


ترازوی اندازه گیری ارزش غذایی 
 
این ترارزو که از فناوری پیچیده ای برخوردار است می تواند در هنگام وزن مواد خوراکی، اطلاعات دقیقی راجع به ارزش غذایی آن بدهد.

 

۱۰ گجت برتر سال را ببینید
 
 

 


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : ۱۰ گجت برتر سال 2015 +عکس

۱۰ گجت برتر سال 2015 +عکس

  • پربازدیدترین ها