جمعه 01 تیر 1397 21:48:43

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35486

تاریخ انتشار : 28/09/1394 - 13:31

دولت آمریکا مخفیانه در حال مذاکره با دولت سوریه است

مقام‌های آمریکایی خبر دادند که وزارت خارجه این کشور به منظور آزادی چند تبعه آمریکایی که در سوریه زندانی هستند، از چندی قبل با دولت بشار اسد در حال مذاکرات محرمانه است.

دولت آمریکا مخفیانه در حال مذاکره با دولت سوریه است

به گزارش سوادکوه آنلاین، مقام‌های واشنگتن می‌گویند وزارت خارجه آمریکا از چندی قبل در حال مذاکره با دولت بشار اسد برای آزادسازی 4 تا 5 آمریکایی زندانی در سوریه است.

در حالی که مذاکرات بین‌المللی درباره بحران سوریه ادامه دارد، یک رسانه‌ آمریکایی به نقل از مقامات واشنگتن از مذاکرات محرمانه وزارت خارجه این کشور با دمشق خبر داده است.

پایگاه «بلومبرگ ویو» در گزارشی به نقل از دو مقام دولت باراک اوباما خبر داد که « آمریکا به ارامی و محرمانه در حال مذاکره برای آزادسازی آمریکایی‌ها در سوریه است».

ادعا شده که دولت آمریکا معتقد است که دولت سوریه ۴ تا ۵ تبعه آمریکایی را در زندانی خود دارد و وزارت خارجه آمریکا برای آزادی آنها در حال مذاکرات محرمانه بوده است.

به گفته مقام‌های آمریکایی، بیشتر مذاکرات محرمانه اخیر واشنگتن و دمشق بین «ان پترسون» دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک و سفیر سابق در کشورهای مصر و پاکستان  با «فیصل مقداد» معاون وزیر خارجه سوریه انجام شده است.

البته به گفته مقام‌های آمریکایی این دیدارهای محرمانه «هیچ ارتباطی» با مذاکرات بین‌المللی درباره حل بحران سوریه ندارد.

 

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : دولت آمریکا مخفیانه در حال مذاکره با دولت سوریه است

دولت آمریکا مخفیانه در حال مذاکره با دولت سوریه است

  • پربازدیدترین ها