یکشنبه 03 تیر 1397 23:13:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 35437

تاریخ انتشار : 27/09/1394 - 15:07

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 27 آذر 94:

کشتار شیعیان در نیجریه یک هشدار به مسلمانان است/عربستان سعودی مروج و تأمین‌کننده نیاز‌های گروه‌های تکفیری است

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 27 آذر 94 اظهار کردند:کشتار شیعیان در نیجریه یک هشدار به مسلمانان است/عربستان سعودی مروج و تأمین‌کننده نیاز‌های گروه‌های تکفیری است.

کشتار شیعیان در نیجریه یک هشدار به مسلمانان است/عربستان سعودی مروج و تأمین‌کننده نیاز‌های گروه‌های تکفیری است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پل‌سفید با اشاره به شهادت شهید مفتح و گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: شهید مفتح و دیگر شهدا بزرگ افراد فرهنگ سازی بودند که دشمنان و گروههای منحرف خوب آنان را شناختند و آنها را به شهادت رساندند.

وی تاکید کرد:گروه فرقان به خاطر کج اندیشی و وابستگی به بیگانگان دست به این جنایت زدند.

امام جمعه پل‌سفید تصریح کرد: حوزه و دانشگاه دو بال مهم برای اعتلای علم هستندکه لازمه این اعتلا وحدت حوزه و دانشگاه است.


قربانی با اشاره به کشتار شیعیان نیجریه گفت: کشتار شیعیان در نیجریه یک هشدار به مسلمانان است که دشمنان می خواهند اسلام و شیعه را در جهان دینی خشن معرفی کنند، حال آنکه این طور نیست، اسلام دین خیر و رافت است.

امام جمعه پل سفید خاطر نشان کرد: این جنایت با پول عربستان و وهابیت  انجام شد.


وی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری گفت: آغاز امامت ابدی امام مهدی (عج) است،  در این ایام دعای عهد زیاد بخوانید و با آن حضرت بیعت مجدد کنید.

قربانی با اشاره به در پیش بودن میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت اظهار کرد: باید همه مسلمین به تاسی از رسول اکرم (ص) وحدت داشته با شند.


حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب‌ در خصوص وقایع نیجریه اظهار کرد: شیخ زکزاکی در سال 58 به ایران سفر کرد و تحت تأثیر امام خمینی (ره) شیعه 12 امامی را در نیجریه توسعه داد و گروه گروه به این مذهب روی آوردند.


وی با اشاره به فعالیت‌های شیخ زکزاکی در قاره آفریقا تصریح کرد: رهبر جنبش نیجریه، فردی آزادی‌خواه و پاک‌نیت است که در راه نشر معارف اهل بیت (ع) چهار پسر خود را نیز به میدان شهادت فرستاد.

امام جمعه زیراب‌ افزود: قاره آفریقا تشنه معارف اهل بیت (ع) است.

رضایی با مضحک خواندن خبر تشکیل ائتلاف ضدداعش توسط عربستان سعودی گفت: عربستان سعودی مروج و تأمین‌کننده نیاز‌های گروه‌هایی مانند داعش، القاعده و گروه‌های تکفیری است. دیدگاه شما در مورد : کشتار شیعیان در نیجریه یک هشدار به مسلمانان است/عربستان سعودی مروج و تأمین‌کننده نیاز‌های گروه‌های تکفیری است

کشتار شیعیان در نیجریه یک هشدار به مسلمانان است/عربستان سعودی مروج و تأمین‌کننده نیاز‌های گروه‌های تکفیری است

  • پربازدیدترین ها