پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:20:02

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 35436

تاریخ انتشار : 27/09/1394 - 15:16

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه خبر داد

اختتامیه مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر در سوادکوه+تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از برگزاری اختتامیه مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر در سوادکوه خبر داد.

اختتامیه مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر در سوادکوه+تصاویر

جهانگیر آذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: روز دوم  و پایانی بیست و هفتمین دوره مسابقات سراسری رفاقت مهر استان مازندران در بخش بانوان با حضور 200 نفر از جوانان جمعیت هلال احمر مازندران در پردیس شهید بهشتی زیراب برگزار شد.

وی تصریح کرد: در  بخش زنان در رشته امداد و کمک های اولیه شهرستان سوادکوه، در رشته حمل مصدوم شهرستان آمل، در رشته اسکان اضطراری  شهرستان تنکابن و در رشته زبان انگلیسی شهرستان تنکابن رتبه نخست را کسب کردند که از اعضای تیم های برتر تجلیل شد.

وی در پایان با بیان اینکه این مسابقات در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزارمی شود، گفت : در پایان این مرحله از مسابقات از میان تیم های شرکت کننده دو تیم از میان برادارن و خواهران برای شرکت در مرحله کشوری این دوره از مسابقات معرفی و اعزام می شوند.

گفتنی است در رور اول مسابقات نیز در  بخش مردان در رشته های امداد و کمک های اولیه و حمل مصدوم شهرستان سوادکوه و در رشته های اسکان اضطراری و زبان انگلیسی شهرستان تنکابن رتبه نخست را کسب کردند.دیدگاه شما در مورد : اختتامیه مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر در سوادکوه+تصاویر

اختتامیه مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر در سوادکوه+تصاویر

  • پربازدیدترین ها