یکشنبه 03 تیر 1397 19:11:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 35385

تاریخ انتشار : 25/09/1394 - 22:16

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه خبر داد

برگزاری مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر به میزبانی سوادکوه+تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از برگزاری مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر به میزبانی این شهرستان خبر داد.

برگزاری مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر به میزبانی سوادکوه+تصاویر

جهانگیر آذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: مرحله استانی بیست و هفتمین دوره مسابقات سراسری رفاقت مهر از امروز چهارشنبه  با حضور ۱۵۰ نفر از جوانان جمعیت هلال احمر مازندران در پردیس شهید بهشتی زیراب آغاز شد.

وی تصریح کرد: مسابقات رفاقت مهر همه سال برای بهره مندی از خدمات مطلوب و ارزشمند اعضا و پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر در رشته های زبان انگلیسی، کمک های اولیه، اسکان اضطراری و حمل مصدوم برگزار می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات گفت: ارتقاء توانمندی‌های علمی، امدادی و فرهنگی اعضا، ایجاد زمینه شناخت استعدادها، ایجاد همدلی بیشتر میان جوانان عضو جمعیت و  تمرین فعالیت های گروهی و کمک به استمرار ارتباط آنان با سازمان را از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.

آذری خاطر نشان کرد: مرحله استانی این دوره از مسابقات در رشته های زبان انگلیسی، کمک های اولیه، اسکان اضطراری و حمل مصدوم در بخش برادران انجام  شد و فردا پنج شنبه 26 آذر ماه نیز این مسابقات در بخش خواهران برگزار می شود.

وی  با بیان اینکه این مسابقات در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزارمی شود، گفت : در پایان این مرحله از مسابقات از میان تیم های شرکت کننده دو تیم از میان برادارن و خواهران برای شرکت در مرحله کشوری این دوره از مسابقات معرفی و اعزام می شوند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه در پایان تصریح کرد: در  بخش مردان در رشته های امداد و کمک های اولیه و حمل مصدوم شهرستان سوادکوه و در رشته های اسکان اضطراری و زبان انگلیسی شهرستان تنکابن رتبه نخست را کسب کردند که از اعضای تیم های برتر تجلیل شد.

 برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید
 دیدگاه شما در مورد : برگزاری مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر به میزبانی سوادکوه+تصاویر

برگزاری مرحله استانی بیست وهفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر به میزبانی سوادکوه+تصاویر

  • پربازدیدترین ها