دوشنبه 28 خرداد 1397 10:00:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35373

تاریخ انتشار : 25/09/1394 - 20:31

سی ان اس نيوز: ايران آمريکا را تحريم کرد

وب سايت سي ان اس نيوز در گزارشي با عنوان "ايران از آدامس گرفته تا تانک هاي آمريکايي را ممنوع کرده است" نوشت: در روز هايي که به نظر مي رسد راي آژانس بين المللي هسته اي راه را براي رفع تحريم هاي ايران و افزايش تجارت باز خواهد کرد، ايران واردات بيش از 200 کالاي آمريکايي از آدامس گرفته تا تانک را به ايران ممنوع اعلام کرده است.

سی ان اس نيوز: ايران آمريکا را تحريم کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، سي ان اس نيوز در ادامه افزود: رسانه هاي ايراني در روز دوشنبه اعلام کردند که سازمان توسعه تجارت ايران ليستي از 227 کالاي آمريکايي آماده کرده است که واردات آنها به ايران ممنوع خواهد بود. مي توان گفت در اين ليست کالاهايي از جمله سيگار هاي آمريکايي نيز درج شده است.

اين وب سايت آمريکايي در ادامه افزود: از زماني که خبر رفع تحريم هاي ايران در ماه ژولاي اعلام شد، رهبر عالي ايران آيت الله علي خامنه اي در مورد ادامه دار بودن تهديدات آمريکايي مخصوصا جنگ هاي فرهنگي هشدار داد.

سايت راديو فردا نيز نوشت: ايران کالاهاي زيادي از آمريکا را ممنوع اعلام کرد و ممنوعيت کالاها از دستمال توالت گرفته تا تانک نشان مي دهد که ايران زنگ خطر را در مورد افزايش نفوذ آمريکا در ايران به صدا در آورده است.

 

 


منبع : جام نیوز
دیدگاه شما در مورد : سی ان اس نيوز: ايران آمريکا را تحريم کرد

سی ان اس نيوز: ايران آمريکا را تحريم کرد

  • پربازدیدترین ها