شنبه 01 اردیبهشت 1397 15:43:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3527

تاریخ انتشار : 25/12/1392 - 11:28

اختصاصی/ رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه خبر داد:

توزیع 400 بسته غذایی در میان نیازمندان سوادکوهی

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از توزیع 400 بسته غذایی در قالب طرح فرشتگان رحمت در میان نیازمندان سوادکوه خبر داد.

توزیع 400 بسته غذایی در میان نیازمندان سوادکوهی

جهانگیر آذری در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با بیان اینکه هلال احمر پل ارتباطی بین نیاز نیاز مندان و توان توانمندان است، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر سوادکوه در طول سال در قالب دو طرح همای رحمت و فرشتگان رحمت اقدام به توزیع کمک های غذایی خیرین در میان نیازمندان سوادکوهی می کند.

وی افزود: طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان و طرح فرشتگان رحمت نیز هر ساله در آستانه عید نوروز در دو مرحله در سه شهر زیراب، شیرگاه و پل سفید اجراء می شود.

آذری خاطر نشان کرد: مرحله اول طرح فرشتگان رحمت از دیروز با توزیع 400 بسته کمک غذایی به ارزش ریالی هر بسته یک میلیون ریال اجراء شد و مرحله دوم این طرح نیز در دهه اول فروردین ماه با توزیع 400 بسته دیگر اجراء می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه در خصوص نحوه شناسایی افراد نیازمند مورد نظر این جمعیت ابراز داشت: این افراد به کمک خانه های داوطلبی در شهرهای سوادکوه شناسایی شده اند و عموما اولویت با افراد نیازمندی است که بنا به دلایل مختلف تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی نیستند.

وی با بیان اینکه این بسته ها بیشتر در میان روستائیان توزیع می شود، اضافه کرد: نیازمندان دو شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی می توانند با مراجعه حضوری به شعبه جمعیت هلال احمر سوادکوه در زیراب، پایگاه امداد جاده ای هلال احمر در شیرگاه و خانه داوطلبین هلال احمر در پل سفید بسته های غذایی کمکی خود را دریافت کنند.

آذری در مورد تامین هزینۀ این طرح گفت: هزینه این طرح به طور کامل با همت داوطلبین و مساعدت خیرین سه شهر زیراب، شیرگاه و پل سفید تامین شد و حتی یک ریال هم از بودجۀ دولتی استفاده نشد.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه در پایان از داوطلبین شهرستان سوادکوه و خیرینی که در تجرای این طرح شرکت داشتند تشکر کرد و گفت: ما به وجود خیرین سوادکوهی افتخار می کنیم.

گفتنی است بسته های کمکی غذایی طرح فرشتگان رحمت شامل برنج، روغن، قند، حبوبات، رب گوجه، چای، ماکارونی، آب لیمو و دستمال غذایی است که با کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین تامین شده است.دیدگاه شما در مورد : توزیع 400 بسته غذایی در میان نیازمندان سوادکوهی

توزیع 400 بسته غذایی در میان نیازمندان سوادکوهی

  • پربازدیدترین ها