یکشنبه 26 آذر 1396 15:32:45

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35220

تاریخ انتشار : 23/09/1394 - 10:53

رونمایی تلویزیون از کارشناس آلمانی دوآتشه سرخ

مسئولان تلویزیون، روز گذشته از بازیکن سابق پرسپولیس دعوت کردند تا با حضور در شبکه‌های شما و سه سیما دو بازی داخلی و خارجی را برای بینندگان تلویزیون کارشناسی کند.

به گزارش سوادکوه آنلاین،  اشپیتیم آرفی که در مهر ماه به خاطر درگذشت هادی نوروزی به ایران سفر کرده بود هنوز به کشورش برنگشته است.

مهاجم آلبانیایی سابق پرسپولیس با دریافت ویزای یک ماهه به تهران سفر کرده بود تا در بازی دوستانه یاران نوروزی و تیم هنرمندان شرکت کند. اما بعد از بازی در تهران ماند و با دیدار با هم‌بازی‌هان سابقش ازجمله محسن خلیلی و مهدی شیری روزگارش را گذارند.

پیش از سه ماه از حضور آرفی در ایران می‌گذرد و مشخص است که او با تمدید مدت زمان حضور در ایران حالا حالاها قصد رفتن به کشور خود را ندارد.

آرفی که همچنان طلب سنگینی از پرسپولیس هم دارد در این مدت موضوع طلب خود از تراکتورسازی را حل و فصل کرد اما هنوز موفق نشد پولی از مسئولان پرسپولیسی چیزی کاسب شود.

زمان حضور آرفی در ایران آن‌قدر طولانی شد که حالا وارد شغل جدیدی هم شده است! مسئولان تلویزیون، روز گذشته از آشپیتیم آرفی دعوت کردند تا با حضور در شبکه‌های شما و سه سیما دو بازی داخلی و خارجی را برای بینندگان تلویزیون کارشناسی کند.

او ابتدا در کنار مهدی شیری در شبکه شما بازی فولاد - نفت تهران را بررسی کرد و در برنامه دیگر خود در تلویزیون هم با وحید هاشمیان دیدار ویارئال - رئال مادرید را در استودیو شبکه سه تماشا کرد.
 

منبع : جام نیوز
دیدگاه شما در مورد : رونمایی تلویزیون از کارشناس آلمانی دوآتشه سرخ

رونمایی تلویزیون از کارشناس آلمانی دوآتشه سرخ