شنبه 01 اردیبهشت 1397 20:02:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35186

تاریخ انتشار : 22/09/1394 - 19:13

ادعای مضحک روزنامه اماراتی در خصوص صدا و سیمای ایران

روزنامه اماراتی "البیان" در مطلبی عجیب و خنده آور نوشت تعدادی تانک و خودروی زرهی مقابل ورودی های سازمان صدا و سیمای ایران مستقر شده است.

ادعای مضحک روزنامه اماراتی در خصوص صدا و سیمای ایران

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه اماراتی "البیان" در ادعایی عجیب و مضحک سازمان صدا و سیمای ایران را به یک پادگان نظامی تشبیه کرد و نوشت: "بر فراز تپه‌ای مرتفع در شمال تهران، محدوده ویژه‌ای وجود دارد که از شرق به خیابان معروف ولیعصر و از شمال به بزرگراه چمران متصل است. مقابل آن نیز هتل استقلال قرار دارد؛ در غرب این منطقه محل نمایشگاههای بزرگ واقع شده است. این سازمان از جنوب نیز به پارک ملت اشراف دارد."

این روزنامه اماراتی در ادعایی واهی و مضحک نوشت: "بسیاری از ایرانی‌ها از این منطقه عبور می کنند، بدون آنکه بدانند در داخل این ویلاهای پراکنده -- که در مساحتی حدود دو کیلومتر مربع واقع شده است -- چه می گذرد. در دوران شاه، پیش از آنکه این مؤسسات خصوصی و رسمی، آن را به اهداف رسانه ای ایرانی و خارجی تبدیل کنند، اکثر خانواده‌های طبقه ثروتمند در اینجا زندگی می‌کردند؛."

البیان در ادامه نوشت: "در این محدوده، ایران همه فعالیت های رسانه‌ای داخلی و خارجی خود را انجام می‌دهد، و ساختمانهایی در آن قرار دارند که به کل این فرایندها اختصاص یافته است."

البیان در بخش دیگری از این ادعاهای مضحک و خنده دار ادامه داد: "صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با سامانه‌های دفاعی متشکل از آتشبارهای "هاوک" آمریکا و آتش بارهای 57 ضد هوایی احاطه شده است. تعدادی تانک و خودروی زرهی نیز مقابل ورودی‌های آن مستقر شده است.

 

 


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : ادعای مضحک روزنامه اماراتی در خصوص صدا و سیمای ایران

ادعای مضحک روزنامه اماراتی در خصوص صدا و سیمای ایران

  • پربازدیدترین ها