شنبه 01 اردیبهشت 1397 15:55:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3506

تاریخ انتشار : 23/12/1392 - 23:10

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس:

منویات رهبر معظم انقلاب ملاک عمل ما باشد

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس با اشاره به شعار «حزب فقط حزب‌الله و رهبر فقط روح‌الله» در سال‌های انقلاب و دفاع مقدس، گفت: امروز شعار ما باید «حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید‌علی» بوده و منویات رهبر معظم انقلاب ملاک عمل ما باشد.

منویات رهبر معظم انقلاب ملاک عمل ما باشد

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار علیجان میرشکار عصر دیروز در اولین یادواره ۸ تن از شهدای منطقه بالا زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه مهیا بودن همیشگی در برابر دشمن از آموزه های دینی ما است، گفت: دشمن امروز در جنگ نرم با شاخص های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی وارد شده است.

 فرمانده سابق لشکر ۲۵ کربلا با یادآری عملیات والفجر ۸ و آمادگی ۶ ماهه واحد تخریب و اطلاعات عملیات، افزود: برنامه ریزی برای عملیات در رودخانه خروشان اروند تا یک کیلومتر عرض که هر ۶ ساعت شاهد تغییر مسیر آن و جزر و مدهای مختلف آن بودیم، افزود: این عملیات با برآورد علمی و تعیین زمان بالا و پایین آمدن جریان آب اجرایی شد.
وی با تاکید بر حرکت در مسیر شهدا، خاطر نشان کرد: اسفند ماه سالروز عملیات خیبر و والفجر ۶ است که لشکر ویژه کربلا مازندران مامور مسدود کردن جاده دهلران برای جلوگیری از پشتیبانی دشمن در هورالعظیم شد و امروز ما باید با شناخت دشمن به تدابیر تاثیرگذارعمل کنیم.
میر شکار با تاکید بر اینکه دشمن ۸ سال دفاع مقدس امروز همه هجمه های خود را علیه انقلاب اسلامی انجام می دهد، خاطر نشان کرد: بر طبق نظر دشمن بحران اوکراین تست اجرای نقشه ها آنان در ایران است که با هم زمانی دیدار عجوزه انگلیسی تبار با عوامل فتنه و اظهار نظر زیبا کلام درباره به رسمیت شناختن اسرائیل و اظهار نظر نویسنده کتاب عقلانیت پیشرفت درباره اینکه استقلال مانع پیشرفت ایران است، همراه است.
وی با یادآوری اهانت روزنامه های زنجیره ای و اهانت به ائمه و نگرانی مراجع تقلید و نگرانی مقام معظم رهبری از فرهنگ جامعه و اجرایی نشدن اقتصاد مقاومتی در سال جاری، گفت: از مذاکرات انرژی هسته ای به تبعیت از مقام معظم رهبری حمایت می کنیم و در آن طرف میز مذاکره یزید نشسته است.
وی با اشاره به شعار حزب فقط حزب الله و رهبر فقط روح الله در سالهای انقلاب و دفاع مقدس، تصریح کرد: امروز شعار ما باید حزب فقط حزب علی و رهبر فقط سید علی باشد و هر چه از زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام (ره) شنیده شود باید ملاک عمل ما باشد.
میرشکار با اشاره به اینکه با تبعیت از اکبر، حسن، محمود و محمد خود را کوتوله نکنیم، افزود: امام سجاد در برابر درخواست یزید برای در اختیار قرار دادن خواسته های اهل یبت، گفت: امام سجاد (ع) اموال به غارت رفته و پیراهن دوخته شده حضرت زهرا را خواستار شد و ما هم به تبعیت از آن امام می خواهیم سانتریفیوژهایی که با خون شهید احمدی روشنئ ها راه اندازی شده است، تداوم یابد.
وی افزود: دشمنان انچه را که از ما به غارت برده اند را برگردانند و ما چیز دیگری از آنها نمی خواهیم.
میر شکار تاکید کرد: به قول امام خمینی (ره) وصیت نامه شهدا باعث شناخت آنان می شود که دین و انقلاب و امام خمینی (ره) و مسیر را به زیبایی شناختند.
به گزارش خبرگزاری فارس یادواره شهیدان کمیل ایمانی، بهروز حسنی، جوادرضا حسنی، مسلم میهنی، چراغعلی بازیار، محمد علی نجاتی و سید جمال موسوی در امامزاده ابوطالب (ع) بالازیراب برگزار شد.

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : منویات رهبر معظم انقلاب ملاک عمل ما باشد

منویات رهبر معظم انقلاب ملاک عمل ما باشد

  • پربازدیدترین ها