پنج شنبه 31 خرداد 1397 01:37:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 35012

تاریخ انتشار : 19/09/1394 - 23:25

بخش غربی شهر الرمادی هم کاملا آزاد شد

نیروهای امنیتی عراق در ادامه عملیات خود علیه گروه تروریستی داعش در استان الانبار واقع در غرب این کشور، بخش غربی این شهر را به طور کامل از دست این تروریست‌ها آزاد کردند.

بخش غربی شهر الرمادی هم کاملا آزاد شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از السومریه نیوز، سرتیپ ستاد «عبدالغنی الاسدی» فرمانده بخش مبارزه با تروریسم عراق امروز پنجشنبه گفت که نیروهای امنیتی این کشور بخش غربی شهر الرمادی را کاملا از دست تروریستهای داعش آزاد ساخته و بر آن کنترل یافته اند.

وی افزود: روز گذشته کل بخش غربی شهر الرمادی از پل فلسطین تا پل القاسم به کنترل کامل نیروهای عراقی در آمده است.

الاسدی با بیان اینکه بخش مبارزه با تروریسم در آمادگی کامل به سر می برد اظهار داشت: ما منتظر دستور فرماندهی کل نیروهای مسلح هستیم تا حمله به مرکز الرمادی یا مناطق دیگر را آغاز کنیم.

فرمانده بخش مبارزه با تروریسم عراق با اشاره به اینکه حضور برخی از خانواده ها در الرمادی مانع از حمله می شود گفت: ما از طریق منابع و پخش اطلاعیه برای آنها از طریق هواپیما به آنها اطلاع داده ایم که مناطق خود را برای آزادسازی کامل این شهر تخلیه کنند، زیرا این مناطق، به مناطقی جنگی تبدیل می شود.

یک منبع امنیتی در استان الانبار امروز گفت که نیروهای امنیتی بخش جنوبی منطقه "الملعب" در جنوب الرمادی را از دست تروریستهای داعشی آزاد کرده اند.

نیروهای امنیتی عراق امروز پنجشنبه عملیات نظامی برای آزادسازی منطقه "الملعب" در جنوب الرمادی از دست داعش آغاز کردند.

بخش مبارزه با تروریسم حدود 10 روز قبل اعلام کرد که شهر الرمادی به‌طور کامل به محاصره نیروهای عراقی در آمده و گروه تروریستی داعش با توجه به اینکه تمامی راههای امدادرسانی به آن قطع شده، برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی به خودروهای بمب‌گذاری شده و استفاده از عوامل انتحاری رو آورده است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : بخش غربی شهر الرمادی هم کاملا آزاد شد

بخش غربی شهر الرمادی هم کاملا آزاد شد

  • پربازدیدترین ها