دوشنبه 27 آذر 1396 22:10:53

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3500

تاریخ انتشار : 23/12/1392 - 13:46

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه و جویبار در گفتگو با سوادکوه آنلاین:

بی تدبیری وزارت خارجه باعث زیر سوال رفتن نظام و مقاومت مردم می شود/ مجلس قطعا پیگیری می کند

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه و جویبار با اشاره به دیدار اشتون با محکوم فتنه 88 گفت: بی تدبیری وزارت خارجه در برخورد با این گونه مسائل باعث زیر سوال رفتن نظام و مقاومت مردم می شود.

بی تدبیری وزارت خارجه باعث زیر سوال رفتن نظام و مقاومت مردم می شود/ مجلس قطعا پیگیری می کند

به گزارش سوادکوه آنلاین، کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار بلاغ در سوادکوه با بیان اینکه ملاقات خانم اشتون با محکومین فتنه 88 یکی از کارهای غیر قانونی و خلاف عرف است که این دولت انجام داد، اظهار داشت: با اینکه قبلا نیز یک گروه اروپایی آمدند و در وزارت امور خارجه با محکوم فتنه 88 دیدار کردند و با مخالفت جدی نمایندگان روبه رو شدند اما باز هم می بینیم متاسفانه این کار تکرار شد.

 
وی با اشاره به مصونیت سیاسی خانم اشتون گفت: به نظر می رسد وزارت خارجه اشتباه بزرگی را مرتکب شده و قطعا وزیر امور خارجه باید پاسخگو باشد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس این ملاقات را با هماهنگی وزارت امور خارجه دانست و بیان کرد: در خیلی از کشورهایی که داعیه حقوق بشر دارند به مخالفین اجازه نمی دهند حتی در رسانه های خودشان هم صحبتی داشته باشند و اینکه کشور ما کشور آزادی است دلیل نمی شود که گروهی از یک کشور خارجی بیایند و با مجوز وزارت امور خارجه با کسانی که قصد براندازی نظام را داشتند ملاقات کنند.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس این عمل را مداخلۀ کشور خارجی در امور داخلی ایران خواند و تصریح کرد: این یک کار اشتباهی بود و نمایندگان در صحن علنی مجلس حتما تذکر خواهند داد.
 
نماینده مردم قائمشهر،جویبار و سوادکوه در خانه ملت تصریح کرد: چرا دولت تدبیر فکر می کند که با اینگونه رفتارها منشأ اثر برای کشور خواهد بود.
 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری  افزود: این ها به دنبال بحث هسته ای نیستند و گر این هم حل شود فردا بهانه های واهی و بی محتوای حقوق بشر و هزاران بهانۀ دیگر را وسط می آورند، در واقع آنها با اصل نظام مورد دارند.
 
علیپور در ادامه با انتقاد از وزارت امور خارجه اذعان داشت: چرا دولت و وزارت امور خارجه متوجه این موضوع نیست.
 
 نماینده مردم قائمشهر،جویبار و سوادکوه در خانه ملت برخورد بدون سیاست و کیاست وزارت امور خارجه با این قبیل حرکات را موجب زیر سؤال رفتن شاکلۀ نظام و مقاومت مردم دانست و تاکید کرد: مجلس قطعا پیگیری می کند.


دیدگاه شما در مورد : بی تدبیری وزارت خارجه باعث زیر سوال رفتن نظام و مقاومت مردم می شود/ مجلس قطعا پیگیری می کند

بی تدبیری وزارت خارجه باعث زیر سوال رفتن نظام و مقاومت مردم می شود/ مجلس قطعا پیگیری می کند