سه شنبه 29 خرداد 1397 15:16:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34980

تاریخ انتشار : 19/09/1394 - 16:11

هشدار امنیتی در ژنو

مقامات سوئیس با افزایش حالت هشدار امنیتی در شهر ژنو اعلام کردند که به دنبال مظنونانی بوده که در ارتباط با حملات پاریس هستند.

 هشدار امنیتی در ژنو

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از رویترز، مقامات امنیتی سوئیس روز پنجشنبه اعلام کردند که حالت اضطراری در این شهر را افزایش داده و به دنبال مظنونانی هستند که در ارتباط با حملات روز 13 نوامبر در پاریس هستند.

یک افسر امنیتی در مقر سازمان ملل در ژنو گفت که مقامات سوئیسی به دنبال 4 مظنون که معتقدند در این شهر که نزدیک مرز فرانسه است، هستند. یکی دیگر از افسران امنیتی نیز گفت که هشدار امنیتی در ساختمان‌های وابسته به سازمان ملل به حداکثر رسیده است.

دپارتمان امنیت ژنو طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در چارچوب بازرسی‌هایی که در سطح ملی و بین المللی و در پی حملات پاریس انجام شده، پلیس ژنو و همکاران به صورت فعالانه به دنبال افرادی است که اسامی آنها توسط کنفدراسیون سوئیس ارائه شده است.

در حملاتی که در روز 13 نوامبر در چندین نقطه پاریس انجام شد دست کم 130 نفر کشته شدند. پلیس در چندین کشور اروپایی همچنان به دنبال افرادی است که معتقد است در ارتباط با این حملات یا طراحی آن بوده است.

از بیانیه دپارتمان امنیتی ژنو مشخص نیست که آیا مظنونان ارتباط مستقیمی با حملات پاریس دارند یا خیر. سخنگوی دپارتمان امنیتی ژنو نیز اعلام کرده که هیچگونه اظهارنظری در این باره نمی‌کند.

مقامات فرانسه و سوئیس اعلام کرده‌اند که پس از حملات پاریس به صورت تنگاتنگ با یکدیگر در حال همکاری هستند.


منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : هشدار امنیتی در ژنو

 هشدار امنیتی در ژنو

  • پربازدیدترین ها