چهار شنبه 30 خرداد 1397 19:58:18

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3498

تاریخ انتشار : 23/12/1392 - 12:16

اختصاصی/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه:

برای حفظ و حراست از جنگل ها دولت و مجلس باید پای کار بیایند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه با اشاره به برخی ویلاسازی ها و تجاوزات به حریم منابع طبیعی در مناطق خوش آب و هوای استان تصریح کرد: برای حفظ و حراست از جنگل ها دولت و مجلس باید پای کار بیایند.

برای حفظ و حراست از جنگل ها دولت و مجلس باید پای کار بیایند

به گزارش  سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام ذاکری خطیر درجشنواره قداست درخت ضمن تاکید بر اهمیت درختان در احادیث و روایات خواستار عدم قطع بی رویه مناطق جنگلی شهرستان وتخریب جنگل های بکر سوادکوه شد.

وی گفت: منابع طبیعی جز لاینفک زندگی ماست و باید از این نعمات خدادای درست استفاده کنیم.
ذاکری خطیر اذعان داشت:اگر انسان ها خود را با طبیعت هماهنگ کنند وبا بهره برداری درست از منابع طبیعی ، گونه های طبیعی را به محیط زندگی خود بیاورند اخلاق ورفتارشان متعالی خواهد شد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه با بیان اینکه نسل ما نباید از چیزی که به نفع آنهاست دور شوند تاکید کرد: باید استفاده درست از درخت را بیاموزیم.
وی در ادامه در خصوص تاثیر کلمات و رفتار انسان ها بر محیط اطراف سخن گفت و بیان کرد: اگر اخلاق ما زشت باشد طبیعت هم ما را از خود می راند.
ذاکری همچنین با اشاره به برخی ویلاسازی ها و تجاوزات به حریم منابع طبیعی در مناطق خوش آب و هوای استان تصریح کرد: برای حفظ و حراست از جنگل ها دولت و مجلس باید پای کار بیایند.


دیدگاه شما در مورد : برای حفظ و حراست از جنگل ها دولت و مجلس باید پای کار بیایند

برای حفظ و حراست از جنگل ها دولت و مجلس باید پای کار بیایند

  • پربازدیدترین ها