پنج شنبه 30 فروردین 1397 16:20:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34979

تاریخ انتشار : 19/09/1394 - 15:56

علت تعطیلی دفاتر امانات حرم رضوی

مدیر کل حراست آستان قدس رضوی با اشاره به تعطیلی دفاتر امانات حرم مطهر رضوی گفت: این موضوع از مصوبات مراجع امنیتی بوده و در راستای تکریم و تامین امنیت زائران انجام شده است.

 علت تعطیلی دفاتر امانات حرم رضوی

به گزارش سوادکوه آنلاین، عادل رضایی مدیر کل حراست آستان قدس رضوی، با تاکید براینکه تصمیم گیری در این زمینه توسط آستان قدس رضوی صورت نگرفته است، افزود: آستان قدس خدمت رسانی به زائران حضرت رضا(ع) را وظیفه خود می داند و همواره خدمات متنوع و متعددی را در بخش های مختلف به زائران ارائه داده است.

وی اظهار داشت: با عنایت به ضرورت های امنیتی و با توجه به اینکه دفاتر امانات در مجاورت حرم مطهر رضوی و محل اجتماع زائران واقع شده بودند همزمان با ایام عزاداری آخر ماه صفر تعطیل شدند و ادامه فعالیت آن ها پس از این ایام نیز منوط به آسیب شناسی و تصمیم گیری نهادهای مربوطه است.

رضایی هم چنین با اشاره به فعالیت مراکز دریافت امانات بخش خصوصی تاکید کرد: این دفاتر پیش از این هم در زمان فعال بودن دفاتر امانات حرم مطهر وجود داشتند و با توجه به فاصله ای که با حرم مطهر و محل های اجتماع زائران دارند، مشکلی را از نظر امنیتی ایجاد نمی کنند.

وی با تاکید بر اینکه آستان قدس رضوی هیچ منفعت و نقشی در فعالیت شرکت خصوصی دریافت امانات ندارد، گفت: این شرکت با نظر نهادهای مربوطه در دولت و شهرداری تاسیس شده و تحت نظارت آن ها فعالیت می کند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی
دیدگاه شما در مورد : علت تعطیلی دفاتر امانات حرم رضوی

 علت تعطیلی دفاتر امانات حرم رضوی

  • پربازدیدترین ها