شنبه 02 تیر 1397 11:01:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34966

تاریخ انتشار : 19/09/1394 - 11:32

دو میلیون و 195 هزار زائر وارد مشهد مقدس شدند

معاون هماهنگی امور زائران استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه 2 میلیون و 195 هزار زائر وارد مشهد مقدس شدند، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم 3.5 میلیون زائر در روز شهادت حضرت رضا (ع) در مشهد باشند.

دو میلیون و 195 هزار زائر وارد مشهد مقدس شدند

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمدحسن واحدی معاون هماهنگی امور زائران استاندار خراسان رضوی، اظهار کرد: از 21 صفر تا صبح امروز 2 میلیون و 195 هزار زائر با وسیله نقلیه شخصی و عمومی وارد مشهد مقدس شده‌اند و علاوه بر این زائران 70 هزار زائر پیاده نیز تا ساعت 10 صبح امروز به مشهدالرضا رسیده‌اند.

معاون هماهنگی امور زائران استاندار خراسان رضوی ادامه داد: پیش‌بینی حضور 3.5 میلیون زائر را در روز شهادت حضرت رضا (ع) کرده‌ایم که از این تعداد 250 هزار نفر زائر پیاده خواهند بود و مطابق هماهنگی‌ها برای پذیرایی و خدمت‌رسانی به این عزیزان آماده هستیم.

وی با بیان اینکه ستاد خدمات سفر از ماه‌ها پیش برای حضور زائران برنامه‌ریزی کرده بود، گفت: تدابیر لازم برای بازگشت زائران نیز اندیشیده شده و در این ارتباط نگرانی وجود ندارد.

واحدی تصریح کرد: برای بازگشت زائران پیاده بعد از روز شهادت 4 هزار دستگاه اتوبوس آماده شده، همچنین در دو مسیر نیشابور و سرخس قطار محلی برای انتقال زائران در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور زائران استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه سامانه خادمین افتخاری آماده ثبت‌نام افرادی است که می‌خواهند به زائران حضرت رضا (ع) کمک داشته باشند، اظهار کرد: افراد می‌توانند کمک‌های مالی، اسکان و ... خود را از طریق ثبت‌نام در این سامانه انجام دهند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : دو میلیون و 195 هزار زائر وارد مشهد مقدس شدند

دو میلیون و 195 هزار زائر وارد مشهد مقدس شدند

  • پربازدیدترین ها