جمعه 24 آذر 1396 08:08:03

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34941

تاریخ انتشار : 18/09/1394 - 22:18

تجاوز ناپدری بی‌رحم به 3 فرزندخوانده‌اش +عکس

مردی اهل " ایرلند " به اتهام تعرض به دخترانش بازداشت شد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، سه خواهر اهل " داربی - انگلستان " پرده از راز مخوف دوران بچگی شان برداشتند و ناپدری جنایت کار خود را به پای میز محاکمه کشاندند .

براساس گزارش پلیس آقای  " جمیز لاتون " اصالتا " ایرلندی "44 ساله پس از بازداشت در اوایل امسال به اتهام کودک  آزاری و تعرض در دادگاهی که اخیرا برگزار شد محاکمه شد .


 

تجاوز ناپدری بی‌رحم به 3 فرزندخوانده‌اش +عکس


در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد " لاتون " بی شرم که در اوایل دهه 1990 با مادر این 3 قربانی ازدواج کرد و در همان زمان شروع به سو استفاده از این 3 دختر که سن 3 تا 8 سال داشتند کرد به طوری که به گفته خواهر بزرگتر " دنیل " 33 ساله که حالا  یک مدیر هتل می باشد و در زمان جنایت فقط 8 سال داست مورد اذیت و آزار " لاتون " قرارمی  گرفت و بی خبر از اینکه همزمان 2 خواهر کوچکترش " پاتریکا 6 ساله و " تری آن " 3 ساله نیز از این جنایت در امان نبودند .

قربانیان در گزارش خود گفتند هنگامی که مادر شان آنها را برای کار کردن نزد " لاتون " تنها می گذاشت و این پدر بی رحم به محض رفتن مادر به اتاق خواب بچه ها  می رفت و آنها را مورد کودک آزاری قرار می داد تا ساعتی که مادر به خانه بر می گشت و قربانیان که از تهدیدات " لاتون " می ترسیدند هرگز از این ماجرا به کسی چیزی نگفنتد تا اینکه در سال 1999 با بازداشت " لاتون " به علت تجاوز به 3 سال زندانی محکوم شد و قربانیان از دست او نجات پیدا کردند .

 

تجاوز ناپدری بی‌رحم به 3 فرزندخوانده‌اش +عکس


پلیس همچنین افزود هنگامی که این 3 خواهر در 4 سال پیش شروع به صحبت کردن با یکدیگر کردند متوجه شدند که کودکی هر 3 آنها توتسط " لاتون " نابود شده است و تصمیم به مجازات کردن او گرفتند در این راستا با استفاده از فیس بوک توانستند او را که در "آفریقا " با یک خانم ازدواج کرده بود و زندگی می کرد را پیدا و 3 سال بعد توسط پلیس که از مسافرت او به " انگلستان " مطلع شدند در هواپیما بازداشت کردند و به حبس بردند .

جنایت کار به اتهام چندین مورد سو استفاده و نعرض به 12 سال زندانی محکوم شد .

 

 


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : تجاوز ناپدری بی‌رحم به 3 فرزندخوانده‌اش +عکس

تجاوز ناپدری بی‌رحم به 3 فرزندخوانده‌اش +عکس