چهار شنبه 30 خرداد 1397 15:37:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34938

تاریخ انتشار : 18/09/1394 - 21:12

درس عبرت تروریست‌های جبهه الشامیه به داعش

تروریست های جبهه الشامیه در سوریه با انتشار فیلمی که پایانی متفاوت از فیلم های اعدام گروهک تروریستی داعش دارد، به اصطلاح خود به این گروهک درس عبرت دادند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، شبکه های اجتماعی فیلمی منتشر کردند که در آن 10 فرد دستگیر شده با لباس نارنجی به همراه 10 عنصر مسلح نقابدار، ظاهر می شوند؛ این فیلم که ابتدا صحنه جنایت های گروهک تروریستی داعش با پایانی خونین را در ذهن بیننده تداعی می کند، پایانی کاملا متفاوت دارد.

به گزارش روسیه الیوم، گروهک موسوم به "جبهه الشامیه" در این فیلم ابتدا به طور کامل از تروریست های داعش الگوبرداری کرده اما پایانی متفاوت برای فیلم خود انتخاب کرده است.

عناصر تروریستی جبهه الشامیه در این فیلم، لباس مشابه جلادان داعش به تن کرده و وانمود می کنند که برای اعدام عناصر بازداشت شده داعش با شلیک به ناحیه سر به جای استفاده از چاقو، آماده می شوند اما در نهایت همه چیز را تغییر می دهند.

در این فیلم عناصر جبهه الشامیه، تروریست های بازداشت شده داعش را به هلاکت نمی رسانند بلکه سلاح کمری خود را از سر بازداشت شدگان دور می کنند و نقاب از چهره خود بر می دارند.

بنابراین برخلاف فیلم های داعش این فیلم پایانی خونین ندارد و جبهه الشامیه به دعوت یک سرکرده خود که لباس سفید به تن دارد و  الفاظی چون "نیکی، اصل و مبنای ماست و ظلم و ستم از ما نیست، این صحنه را تغییر می دهد.

عناصر بازداشت شده داعش به دست عناصر تروریستی جبهه الشامیه، پس از اجرای این نمایش، به زندان وابسته به این جبهه در حلب بازگردانده شدند.

 


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : درس عبرت تروریست‌های جبهه الشامیه به داعش

 درس عبرت تروریست‌های جبهه الشامیه به داعش

  • پربازدیدترین ها