جمعه 24 آذر 1396 11:58:19

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3493

تاریخ انتشار : 22/12/1392 - 06:29

اختصاصی/ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سوادکوه:

مسئولان قرآنی باید نگاه مردم را به منابع طبیعی عوض کنند

رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری سوادکوه یکی از وظایف خطیر مسئولان قرآنی را در حوزه حفظ منابع طبیعی ،عوض کردن نگاه مردم به منابع طبیعی دانست.

مسئولان قرآنی باید نگاه مردم را به منابع طبیعی عوض کنند

به گزارش سوادکوه آنلاین، یدالله داودی درجشنواره  قرآنی  قداست  درخت  اذعان داشت: مسئولان قرآنی  به دلیل اثرگذار بودن ، می توانند  آموزش هایی را درجهت حفظ  منابع طبیعی به مردم  ارائه نمایند.

وی تصریح کرد: منابع  طبیعی  سرمایه  ملی و متعلق به آحاد ملت  است  و همه ما به  خدمات این منابع نیازمندیم و با توجه به احادیث  و تاکید علما و امامان  درختان که جز اصلی از منابع طبیعی اند نقش بزرگ و حیاتی  در زندگی ما دارند.

داودی درخصوص مدیریت  منابع جنگلی اظهار داشت: جنگل همانند کارخانه ای بیولوژیک وتولید مکانیکی  حلقه  رابط  میان  جنگل  و صنعت  است. در چند سال اخیر بهره برداری  ما از جنگل واستفاده  از آن در صنعت  بر اساس یک برنامه و نقشه  راه  علمی  است.

رئیس اداره منابع طبیعی  شهرستان  در آخر خاطر نشان  کرد: سه  رکن  اصلی  نگهداری  وصیانت  از جنگل های  منطقه  مردم، منابع  و مشارکت است. منابع طبیعی  متعلق به  همه مردم  است و همه  باید  در نگهداری  آن  کوشش  کنند تا این  سرمایه  برای خود و آیندگانمان   حفظ  شود.دیدگاه شما در مورد : مسئولان قرآنی باید نگاه مردم را به منابع طبیعی عوض کنند

مسئولان قرآنی باید نگاه مردم را به منابع طبیعی عوض کنند