پنج شنبه 23 آذر 1396 20:25:46

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34925

تاریخ انتشار : 18/09/1394 - 17:32

سعید مرتضوی به ایران بازگشت

دادستان سابق تهران که خروج وی از کشور برای حضور در راهپیمایی اربعین بحث‌برانگیز شده بود، از بازگشت خود به تهران در یکشنبه گذشته خبرداد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، مرتضوی که پنجشنبه ۵ آذر با پرواز شماره ۳۴۱۳ فرودگاه بین‌المللی امام(ره)، تهران را به قصد نجف اشرف ترک کرد، دیروز از ورود خود به کشور در یکشنبه گذشته خبر داد تا بحث‌ها درباره چگونگی خروج وی یا ممنوع‌الخروجی پایان بگیرد. 

وی به این سؤال که چطور به این مسافرت رفتید، در حالی که به بحث ممنوع‌الخروجی شما مطرح بوده است، این طور پاسخ داد: «ممنوع‌الخروجی من بحث اقتصادی نداشته است. بلکه بابت شکایتی که آقای فاضل لاریجانی از من کرده بودند، دادسرا و بازپرس قرار ممنوع‌الخروجی صادر کردند که من هم اعتراض کردم که این اعتراض سیر خود را طی کرد و ممنوع‌الخروجی ما رفع شد.» قاضی سابق با اشاره به اینکه موضوع ممنوع الخروجی اصلاً مربوط به پرونده تأمین اجتماعی نبوده است و مربوط به شکایت آقای لاریجانی بود که رفع شد، اضافه کرد: «البته سال گذشته که می‌خواستم به اربعین بروم، بابت پرونده آقای فاضل لاریجانی، ممنوع‌الخروج بودم اما با پیگیری و اعتراض، لغو شد و امسال اصلاً من هیچ گونه مشکلی نداشتم.» 

مرتضوی در پاسخ به پرسش‌های دیگر تنها به بیان این جمله اکتفا کرد که «من اکنون در جمعی هستم که به دیدن زواری من آمده‌اند و قصد مصاحبه ندارم.» «رضا جعفری»، وکیل مرتضوی نیز درباره موضوع ممنوع‌الخروجی موکل خود گفت که «اگر ایشان ممنوع‌الخروج باشد، نمی‌تواند برود خارج. پس اگر به خارج رفته است، نشان می‌دهد که دیگر بحث ممنوع‌الخروجی باید منتفی باشد.»


منبع : ایران
دیدگاه شما در مورد : سعید مرتضوی به ایران بازگشت

 سعید مرتضوی به ایران بازگشت