دوشنبه 04 تیر 1397 07:02:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3492

تاریخ انتشار : 21/12/1392 - 16:34

اختصاصی/ قابل توجه آقای دایی:

با دست تکان دادن بازیکنان شما برای مردم کسی سوء استفاده نمی کند!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ در حال آمدن به مازندران در سوادکوه قرار بود ناهار بخوریم و ادامه راه بدهیم که ناگهان گفتند باید روبان پاره کنیم، البته من اصلا نمی‌دانم آن آقا چه کسی بود و ماجرا چه بود اما قطعا اجازه سوءاستفاده از نام پرسپولیس را نخواهیم داد.

با دست تکان دادن بازیکنان شما برای مردم کسی سوء استفاده نمی کند!

به گزارش سوادکوه آنلاین، انتشار خبر بی مهری پرسپولیس به عشق فوتبالی های سوادکوه توسط وب سایت خبری تحلیلی سوادکوه آنلاین و همچنین پخش تصاویر این خبر در برنامه زنده 90 شبکه سه سیما در روز دوشنبه( 19/ 12 92) موجب ایجاد موجی منفی علیه پرسپولیس در رسانه ها شد به طوری که شبکه خبر برای موشکافی این ماجرا بخشی از زمان خود را به مصاحبه با آقای پنجعلی سرپرست تیم پرسپولیس اختصاص داد.

این ماجرا به همین جا ختم نشد و مربی تیم پرسپولیس نیز در مصاحبه با خبرنگاران به این ماجرا اشاره ای داشت که برای روشن تر شدن این قضیه مصاحبه دیروز آقای دایی را در زیر می آوریم.

به گزارش سایت بلاغ،علی دایی پس از پیروزی در مقابل صدرای مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به سیاست‌هایی که دنبال می‌‌کردیم تمرینات خوب و بازی خوبی را برای هفتم فروردین پشت سر گذاشتیم و فعلا شرایط خوب است و امروز هم توانستیم خوشبختانه به نتیجه خوبی برسیم.

وی در پاسخ سوالی که امکانات را در مازندران چگونه دیدید، گفت: حیف است مازندران با این همه پتانسیل یک چمن طبیعی خوب ندارد. البته من امیدوارم که این مشکل زودتر حل شود. البته ورزشگاه وطنی هم چمن مصنوعی خوبی دارد که اگر به آن نرسند مانند زمین داماش فرسوده می‌شود.

دایی درباره اتفاقات سوادکوه و سوءاستفاده برخی‌ها از نام پرسپولیس یادآور شد: موضوع خاصی نبود. ما به سوادکوه رفتیم و قرار بود در طول مسیرمان به قائمشهر ناهار بخوریم. اما به یک‌باره آقایی به داخل ماشین آمد و بدون اینکه من نام ایشان را بدانم گفت «باید به دو جا برویم و با پاره کردن روبان آنجا را افتتاح کنیم»، ما دنبال این کارها نیستیم. چون اصلا قرار نبود این اتفاق بیافتد. ما هم سریعا محل را ترک کردیم. البته من اصلا نمی‌دانم آن آقا چه کسی بود و ماجرا چه بود اما قطعا اجازه سوءاستفاده از نام پرسپولیس را نخواهیم داد.

همچنین سایت بلاغ در ادامه گزارش خود نوشت: سایت سوادکوه آنلاین در گزارشی انتقادی از سرمربی پرسپولیس که در برنامه نود نیز پخش شد،نوشت: بازیکنان تیم پرسپولیس که قرار بود برای صرف نهار در زیراب توقف کنند بدون توجه به اظهار علاقه هوادارانشان حتی حاضر نشدند پرده های اتوبوس را کنار زنند و برای هواداران دستی تکان دهند.

این سایت در ادامه کل ماجرا را به نقل از سایت سوادکوه آنلاین شرح می دهد که البته بحث ما روی این مسئله نیست.

همان طور که مشاهده می کنید مربی پرسپولیس مدعی شده که یک نفر قصد داشته از نام پرسپولیس سوء استفاده کند و به خاطر همین اتوبوس آنجا توقف نکرده است، ما هم با قبول این ادعای آقای دایی تنها یک سوال از ایشان داریم و آن اینکه بر فرض اینکه شما به خاطر سوء استفاده نشدن از اسم پرسپولیس حاضر به پیاده شدن از اتوبوس نشدید آیا در میان آن همه هیاهوی هواداران پرسپولیس اگر بازیکنان به اصطلاح محبوب شما پرده ها را کمی کنار می زدند و برای مردم بی خبر از ماجرای سوادکوه دستی تکان می دادند باز هم از نام پرسپولیس سوء استفاده می شد؟

آقای دایی! مردم به عشق دیدن تیم پرسپولیس و حتی خود شما و جدای از هرگونه سیاسی بازی آنجا مدت ها ایستاده بودند و این حق شان نبود که اینگونه با بی مهری تیم شما مواجه شوند.

در پایان آقای دایی! مطمئن باشید هیچ کس نمی تواند به واسطه دست تکان دادن بازیکنان شما از پس پرده اتوبوس برای مردم مشتاق از نام پرسپولیس سوء استفاده کند.دیدگاه شما در مورد : با دست تکان دادن بازیکنان شما برای مردم کسی سوء استفاده نمی کند!

با دست تکان دادن بازیکنان شما برای مردم کسی سوء استفاده نمی کند!

  • پربازدیدترین ها