دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 06:32:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3491

تاریخ انتشار : 21/12/1392 - 16:31

سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

توضیح مربی پرسپولیس درباره اتفاقات سوادکوه

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ در حال آمدن به مازندران در سوادکوه قرار بود ناهار بخوریم و ادامه راه بدهیم که ناگهان گفتند باید روبان پاره کنیم.

 توضیح مربی پرسپولیس درباره اتفاقات سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین،علی دایی پس از پیروزی امروز مقابل صدرای مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به سیاست‌هایی که دنبال می‌‌کردیم تمرینات خوب و بازی خوبی را برای هفتم فروردین پشت سر گذاشتیم و فعلا شرایط خوب است و امروز هم توانستیم خوشبختانه به نتیجه خوبی برسیم.

وی در پاسخ سوالی که امکانات را در مازندران چگونه دیدید، گفت: حیف است مازندران با این همه پتانسیل یک چمن طبیعی خوب ندارد. البته من امیدوارم که این مشکل زودتر حل شود. البته ورزشگاه وطنی هم چمن مصنوعی خوبی دارد که اگر به آن نرسند مانند زمین داماش فرسوده می‌شود.

دایی درباره اتفاقات سوادکوه و سوءاستفاده برخی‌ها از نام پرسپولیس یادآور شد: موضوع خاصی نبود. ما به سوادکوه رفتیم و قرار بود در طول مسیرمان به قائمشهر ناهار بخوریم. اما به یک‌باره آقایی به داخل ماشین آمد و بدون اینکه من نام ایشان را بدانم گفت «باید به دو جا برویم و با پاره کردن روبان آنجا را افتتاح کنیم»، ما دنبال این کارها نیستیم. چون اصلا قرار نبود این اتفاق بیافتد. ما هم سریعا محل را ترک کردیم. البته من اصلا نمی‌دانم آن آقا چه کسی بود و ماجرا چه بود اما قطعا اجازه سوءاستفاده از نام پرسپولیس را نخواهیم داد.دیدگاه شما در مورد : توضیح مربی پرسپولیس درباره اتفاقات سوادکوه

 توضیح مربی پرسپولیس درباره اتفاقات سوادکوه

  • پربازدیدترین ها