جمعه 31 فروردین 1397 15:23:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34877

تاریخ انتشار : 17/09/1394 - 20:52

هلاکت‌شماری از سرکردگان تروریست درحومه دمشق

عملیات متمرکز ارتش سوریه علیه گروههای تروریستی موسوم به جیش الاسلام و اتحادیه اسلامی سربازان شام در مناطق غوطه به کشته شدن شماری از سرکردگان آنان و ترس و وحشت در میان عناصر تروریست ها منجر شد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، ارتش سوریه با هدف قرار دادن چند پایگاه تروریست ها در اطراف دوما، المرج، مزارع عالیه، الحجاریه و جاده المکاسر در غوطه شرقی تعدادی از تروریست ها از جمله چندین سرکرده آنان را از پا درآورد.

کشته شدن مسوول تک تیراندازان "جیش الاسلام"
بنابر این گزارش در اطراف دوما یکی از عناصر تروریستبه نام "محمود الکلس- ابوخلیل الحوت" یکی از بارزترین تک تیراندازانگروه تروریستی موسوم به "جیش الاسلام" و مسؤول آموزش تک تیراندازهای این گروه که به "قناص الاسلام" ملقب شده بود در درگیری با ارتش سوریه کشته شد.
ملاذ مقداد پژوهشگر مسائل راهبردی گفت: در جنگسوریه کاملا واضح است که ارتشبر اساس مقتضیات عمل می کند و نقش مهمی در اطلاعات عملیات و پیگرد سرکردگان گروههای تروریستی ایفا کرده که از اهمیت بالایی برخوردار است و موجب روحیه بخشیدن به نیروهایش می شود.

کشته شدن سرکرده میدانی گروه تروریستی "اتحادیه اسلامی سربازان شام"
در منطقه المرج در عمق غوطه که ارتش سوریه در حال پیشروی در آن است، صلاح الدین السلیک سرکردۀ میدانی گروه موسوم به "اتحادیه اسلامی سربازان شام" در درگیری مستقیم با نیروهای ارتش سوریه کشته شد.
غسان محمد، فعال رسانه ای سوری،گفت: روحیه تروریست ها به شدت تضعیف شده و تعداد زیادی از آنها تسلیم شده اند و فرایند بازداشت ها و کشف تونل ها در در منطقه ادامه دارد.

یکی از سرکردگان گروه تروریستی "جیش الاسلام" از پا درآمد
بنابر این گزارش،ارتش سوریه نقاط حضور تروریست های گروه موسوم به جیش الاسلام را در مزارع عالیه، الحجاریه و جاده المکاسر در اطراف دوماهدف حمله قرار داد که در جریان آن توفیق الحنش یکی از سرکردگانگروه تروریستی جیش اسلام کشته شد.

 

 

منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : هلاکت‌شماری از سرکردگان تروریست درحومه دمشق

 هلاکت‌شماری از سرکردگان تروریست درحومه دمشق

  • پربازدیدترین ها