شنبه 02 تیر 1397 03:05:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34862

تاریخ انتشار : 17/09/1394 - 17:11

عراقچی: از نظر ما موضوع PMD کاملا خاتمه یافته است

معاون وزیر خارجه ایران گفت: از نظر ما موضوع PMD کاملا خاتمه یافته است.

عراقچی: از نظر ما موضوع PMD کاملا خاتمه یافته است

به گزارش سوادکوه آنلاین، سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه و رئیس ستاد پیگیری برجام در گفت‌وگو با بخش خبر ساعت 14 در خصوص دومین نشست کمیسیون مشترک که روز گذشته در وین برگزار شد، گفت: دیروز مشورت‌های بسیار مفصلی را با کشورهای 1+5 در خصوص پیش نویسی که آنها برای ارائه به شورای حکام آماده کرده بودند، داشتیم.

وی افزود: طبعا از آنجایی که این پیش نویس مربوط به ایران خواهد بود، مشورت‌هایی که با ما داشتند بسیار نزدیک بود، نقطه نظرات خودمان را پیش از این به آنها گفته بودیم، هم به صورت علنی و هم در جلسات مختلف و دیروز هم در خصوص این پیش نویس بحث مفصلی داشتیم.

عراقچی اضافه کرد: نتیجه‌ای که از این بحث‌ها حاصل شد و آنها نیز دیدگاه‌های ما را نهایتا مدنظر قرار دادند، در پیش نویس هم قبلا این کار را کرده بودند و هم دیروز نکاتی که ما مدنظر داشتیم، مجددا با هم مطرح کردیم و مورد نظر قرار گرفت.

معاون وزیر خارجه ادامه داد: این پیش‌نویس امروز به عنوان سند رسمی در شورای حکام آژانس به عنوان پیشنهاد 1+5 ثبت شده و روز 24 آذر در مورد آن رای گیری خواهد شد.

رئیس ستاد پیگیری برجام خاطرنشان کرد: مفاد این پیش‌نویس کاملا روشن است و بحث پی‌ام‌دی را صریح و مستقیم می‌بندد و بسته شده اعلام می‌کند.

 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : عراقچی: از نظر ما موضوع PMD کاملا خاتمه یافته است

عراقچی: از نظر ما موضوع PMD کاملا خاتمه یافته است

  • پربازدیدترین ها