چهار شنبه 30 خرداد 1397 21:26:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 34823

تاریخ انتشار : 16/09/1394 - 23:24

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران در یادواره شهدای دانشجو سوادکوه:

ابرقدرتی نظام سلطه در حال اتمام است/وابستگی هیچ‌گاه پیشرفت نمی‌آورد

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در یادواره شهدای دانشجو در سوادکوه اظهارکرد: ابرقدرتی نظام سلطه در حال اتمام است/وابستگی هیچ‌گاه پیشرفت نمی‌آورد.

ابرقدرتی نظام سلطه در حال اتمام است/وابستگی هیچ‌گاه پیشرفت نمی‌آورد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام یداله غلامی صبح امروز در یازدهمین یاد‌واره شهدای دانشجوی شهرستان سوادکوه ضمن گرامیداشت روز دانشجو و شهدای این روز در سال 32 اظهار کرد: شهدای ما از آذر سال 32 تاکنون برای دفاع از ارزش‌های محرم و در جبهه حق علیه باطل شهید شدند.

وی با اشاره به تقابل حق و باطل در زندگی همه انبیا خاطرنشان کرد: تقابل جبهه حق علیه باطل از خلقت حضرت آدم و با تشکیل جبهه باطل توسط ابلیس به وجود آمد.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: در طول تاریخ تقابل حق با باطل دارای شدت و ضعف بوده است و جمهوری اسلامی ایران پرچمدار جبهه حق و نظام استکبار پرچم‌دار جبهه باطل است.

غلامی با اشاره به وظایف اعضای جبهه حق  گفت: شناخت دشمن، شناخت محورهای عملیاتی آنان و آشنایی با گفتمان انقلاب اسلامی از وظایف اعضای جبهه حق است.

وی ادامه داد: گذشتگان، تاریخ ما و ما، تاریخ آیندگان هستیم و برخی خواص در طول تاریخ، وظایفشان را نشناختند و مانند عبدالله جعفر، ابن عباس و محمد حنفیه با امام معصوم خود همراهی نکردند و آنان امام حسین را دوست داشتند و ایشان را امام خود می‌دانستند ولی دچار خطای محاسباتی شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا تاکید کرد:  تا زمانی که خون شهدای دانشجو در برابر دید‌گان ما قرار دارد با نظام سلطه، دشمن خواهیم بود و ضربه به اسلام ناب انقلابی در دستور کار دشمنان قرار دارد.

غلامی با اشاره به ظهور گروههای تکفیری به نام اسلام در منطقه اظهار کرد: اسلام تکفیری، داعشی، سکولار، تحجری و رحمانی در برابر اسلام ناب به وجود آمدند و ابرقدرتی نظام سلطه در حال اتمام است.

وی در خصوص محور مقاومت و تلاش دشمنان برای از بین بردن این محور تصریح کرد:  باقی ماندن اسد در سوریه و حضور 27 میلیون نفر در اربعین حسینی عراق با وجود تلاش‌های متفاوت دشمن به دلیل قدرت اسلام ناب انقلابی و اتصال امام و امت در ایران است.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا در پایان  تاکید کرد: دشمن در صدد جدا کردن امام و امت در ایران است و تا دشمن را نفی نکنیم به خدا نمی‌رسیم و برخی شعارها مانند گفتمان سازش فریبنده است و وابستگی هیچ‌گاه پیشرفت نمی‌آورد.دیدگاه شما در مورد : ابرقدرتی نظام سلطه در حال اتمام است/وابستگی هیچ‌گاه پیشرفت نمی‌آورد

ابرقدرتی نظام سلطه در حال اتمام است/وابستگی هیچ‌گاه پیشرفت نمی‌آورد

  • پربازدیدترین ها