یکشنبه 03 تیر 1397 20:45:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 348

تاریخ انتشار : 16/07/1392 - 22:48

مراسم تجلیل از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور زیراب+ عکس

دکتر سید محسن حسینی فر رئیس دانشگاه پیام نور واحد زیراب در مراسم تجلیل از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور زیراب گفت:« دانشگاه پیام نور زیراب در بین 11 واحد دانشگاهی در سطح استان در جایگاه دوم قرار دارد.»

مراسم تجلیل از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور زیراب+ عکس

سوادکوه- حسینی فر با اعلام اینکه امسال 100 نفر دانشجوی جدید الورود داریم ابراز داشت:« بیش از 1300 نفر در 18 رشته در دانشگاه پیام نور واحد زیراب مشغول به تحصیل می باشند.»

در ادامه نیز حجت الاسلام مرادیان مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان مازندران سخنانی را ایراد نمود. مرادیان بخش اصلی سخنرانی خود را به مسئله ازدواج دانشجویی معطوف نمود.

وی با تبریک سالروز ازدواج امیرالمومنین(ع) و فاطمه زهراء (س) دوران دانشجویی را بهترین زمان برای انتخاب همسر دانست و از دانشجویان پسر خواست بی هیچ واهمه ای برای ازدواج قدم پیش بگذارند.

عضو هیات علمی دانشگاه اظهار داشت:« آنهایی که مهیا نبودن شرایط را دلیلی برای ازدواج نکردن قرار داده اند به خدا اعتقاد ندارند.»

عضو شورای دانشگاه به همه دانشجویان تاکید کرد:« در دوران دانشجویی بی احتیاطی نکنید.»

مرادیان ازدواج را به مانند غذا خوردن یک نیاز طبیعی دانست که باید برطرف گردد لذا از جوانان خواست تا در این امر با احتیاط و مشورت خانواده وارد گردند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه پیام نور مازندران با اشاره به ازدواج امام علی (ع) در سن 25 سالگی، صبر را به عنوان یک عنصر مهم در انتخاب همسری شایسته معرفی کرد.

وی با بیان اینکه دانشجویان آینده سازان جامعه هستند به دانشجویان توصیه کرد:« هرگز عمرتان را به بطالت نگذرانید و از وجود استادانتان نهایت استفاده را ببرید.»

مرادیان خاطر نشان کرد:« مداومت زیاد در خواندن دروس انسان را خسته می کند، سعی کنید با عضویت در یکی از تشکل هلی دانشجویی تجربه اندوزی نمایید و با خاطره ای خوش این جا را ترک نمایید.»

در پایان مراسم نیز از دانشجویان برتر ترم قبل تقدیر و تشکر به عمل آمد.


 دیدگاه شما در مورد : مراسم تجلیل از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور زیراب+ عکس

مراسم تجلیل از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور زیراب+ عکس

  • پربازدیدترین ها